Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Hangi Tür İlişkilerde Hamile Kalınmaz? Hangi Tür İlişkilerde Hamile Kalınmaz?
Cinsel hayatınızı hamile kalmadan sürdürmek istiyorsanız hem doğru seks pozisyonları konusunda bilginizin olması hem de erkeğinizin de kendinizin de bu yönde korunuyor olması gerçekten... Hangi Tür İlişkilerde Hamile Kalınmaz?

Cinsel hayatınızı hamile kalmadan sürdürmek istiyorsanız hem doğru seks pozisyonları konusunda bilginizin olması hem de erkeğinizin de kendinizin de bu yönde korunuyor olması gerçekten de son derece önemlidir. Doğum kontrol hapları artık, ikinci plana itilmiş durumda çünkü kimyasal olduklarından dolayı kişinin metabolizmasını alt üst edebilmektedir. Onun için kadınlara özel koruyucu kondom geliştirilmiştir. Vajinal bölgeye yerleştirilerek cinsel ilişkide spermlerin rahmi döllenmesiyle hamile kalma gibi bir durum yaşanmaz.

Kadın Üstte Pozisyonu

Kadın üstte pozisyonunda hakimiyet tamamen kadının kontrolü altında bulunmaktadır. Genellikle monoton seks ilişkilerini artık sona erdirmek isteyenlerin tercih edeceği hamilelik nedenleri arasında gelen bu seks pozisyonu gerçekten de fark yaratan cinsel ilişki pozisyonlarından birisi olarak kesinlikle kabul edilmelidir.

Bacak Omuza Pozisyonu

Bacak omuza seks pozisyonu da hamile kalmayı güçleştiren ancak bunun aksine kadının daha kolay orgazma ulaşmasını sağlayan cinsel ilişki pozisyonu arasında gelmekte olduğundan tercih edilmektedir. Bu yöntemle de hamile kalma önerileri bakımından sizlerin de gebe kalmadan eşinizle seks hayatınızı gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Doggy Pozisyonu

Doggy hamile kalmamak açısından girilecek seks pozisyonlarından bir diğeri olma özelliği taşır. Bu pozisyonda sadece cinsel haz almak ve boşalmak esas olduğu için duygudan yoksunluk ve karşılıklı tatmin olmaya dayanan cinsel birliktelik söz konusudur. İşte bu özellikleri ışığında açıkça dile getirmemiz gerekir ki her anlamda hamile nasıl kalınır yönünden gerçekten de tüm özellikleri itibariyle farkını ortaya koymaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekir.

Tüm bunlar da son derece önem teşkil eden niteliklerden bir diğeri olarak kesinlikle ifade edilmesi gereken yaklaşımların arasında gelen bir başka konu olarak karşımıza çıkar ve seks pozisyonu yöntemi olarak hamile kalmayı engeller.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir