Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Gerçekten Seviyor Musunuz? Gerçekten Seviyor Musunuz?
Bu konu hakkında sayfalarca yazı bulabilir. Okuyabilir belki siz de yazabilirsiniz. Bu konuda şüpheleriniz var ise bunu kendi içinizde birkaç soruyla halledebilirsiniz. Tabi ki... Gerçekten Seviyor Musunuz?

Bu konu hakkında sayfalarca yazı bulabilir. Okuyabilir belki siz de yazabilirsiniz. Bu konuda şüpheleriniz var ise bunu kendi içinizde birkaç soruyla halledebilirsiniz. Tabi ki partnerinizin tutum ve davranışları da önemlidir ancak önce kendi içsel sesinize kulak verin. Ve kendinize soru sormaktan kaçınmayın. Başlayın ;

 Birlikte iyi vakit geçiriyor musunuz?

Onunla birlikte baş başa iyi vakit geçiremiyor ve her defasında yanınızda birilerine ihtiyaç duyuyor ve arkadaşlarınızı da çağırma zorunluluğu istiyorsanız eksik olan çok şey var demektir. Ya oturup bu işi bir daha sorun olmamak üzere halledin, ya da birlikte vakit geçirebilmenin yollarını arayın. İlişkinin bel kemiği birlikte iyi vakit geçirmektir unutmayın. İlişkiler paylaşım oranları ile ayakta kalır. Ne kadar paylaşım söz konusu ise ilişki o kadar ayakta kalabilir.

İyi anlaşıyor musunuz?

Bura da devreye niyet girer. Eğer iki tarafta iyi niyetli ve çözüm odaklıysa zaten iyi anlaşabilir ve ilişkileri her türlü zorlukla baş edebilir. Ancak sürekli kavga ediyor, anlamlandıramadığınız kıskançlıklar ilişkinizde sorun olmaya başlamış ve sürekli eleştirel davranıyorsanız, dikkat etmelisiniz. Ya sevgi bitiyordur ya da kafanız artık karışmıştır bir kere.

Sevgiliniz sizin için ne ifade ediyor?

Hayatınızın bir parçası ve bu sizi mutlu ediyorsa zaten yolu yarılamışsınız demektir. Sevgiliniz size hayal kurdurabiliyor ve birlikte hayal de kuruyorsanız ilişkiniz keyifle devam ediyordur. Sevgiliniz sizin için ne ifade ediyor? Geleceğiniz mi , birlikte bir yuva kurmak en çok düşlediğiniz şey mi? EVET ise sorun yok keyfini çıkarın. Ancak bütün bunlar sizler için soru işareti demek ise henüz sevgilinizi konumlandırmakta güçlük çekiyorsanız zaten aranızda ki şey her ne ise sevgi değil olmamış, olamamış..

Başka bir arayış içinde misiniz?

Hala bir çok konuda anlaşmazlıklarınız olduğunu düşüyor ve sürekli kendinize acaba diye soruyorsanız zaten ilişkiniz pamuk ipliğine bağlı demektir. Gözünüz de dışarıda ve bir arayış içerisindeyseniz geçmiş olsun samimiyetinizi yitirdiniz, ilişkiniz ise zaten bir kayıp.

Onunla sevişmeden uzun süre durabilir misiniz?

İlişkiler de paylaşımların en hassas olanı yatak kısmıdır. Özeldir. Bu nokta da yapacağınız herhangi bir yanlış ilişkinizin seyrini etkileyecektir. Bu paylaşımlarınız arttıkça sex sizi birbirinize bağlıyor ise korkmayın. Olsa da olur olmasa da diyorsanız bir gün muhakkak arayış içerisine gireceksiniz demektir. Eğer ki birbirinize meta olarak bakmıyor birbirinizi nesne olarak görmüyorsanız sorun yoktur. Ancak tam tersi ise uzun süre sevişmeden de durabilirim ben onu çok seviyorum sex benim için önemli değil diyorsanız. Tebrik eder başarılarınızın devamını dileriz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir