Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Gelin Topuzu Modelleri 2019 Gelin Topuzu Modelleri 2019
Malumunuz her genç kız evleneceği günü, düğününü, gelinliğini, saçının dağınık gelin topuzu mu yoksa balerin gelin topuzu mu olacağını düşünür ve bunun hayalini kurar.... Gelin Topuzu Modelleri 2019

Malumunuz her genç kız evleneceği günü, düğününü, gelinliğini, saçının dağınık gelin topuzu mu yoksa balerin gelin topuzu mu olacağını düşünür ve bunun hayalini kurar. Her şeyin hızla değiştiği dünyamızda, gelin topuzu modelleri de moda açısından her yıl değişim gösteriyor. Gelinliğin tipine göre de önem arz eden topuzlar arasında; örgülü topuzdan çiçekli topuza, enseden toplanan topuzdan yandan toplanan topuza, dağınık gelin topuzundan, balerin gelin topuzuna kadar birçok model bulunuyor.

2019’da Öne Çıkan Gelin Topuzu Modelleri

Sizler için araştırıp bir araya getirdiğimiz 2019 gelin topuzu modelleri arasından ön plana çıkan en şık alternatifler; örgülü dağınık gelin topuzu, tokalı dağınık topuz, düşük dağınık topuz, dağınık ense topuzu, gevşek örgülü gelin topuzu, enseden örgülü dağınık gelin topuzu, metalik bantlı dağınık gelin topuzu, vintage bantlı gelin topuzu

Dağınık Gelin Topuzu

Dağınık Gelin Topuzu

2019 Sezonunda En Moda Dağınık Gelin Topuzu Modelleri

Dağınık gelin topuzu modellerinde 2019 yılı için öne çıkanlar arasında; düşük dağınık topuz, enseden örgülü dağınık topuz, tokalı dağınık gelin topuzu, yüksek dağınık topuz, aksesuarlı dağınık gelin topuzu, bohem dağınık topuz, üstü kabarık dağınık topuz, gelin topuzu duvaklı modeller ve siyah bantlı dağınık gelin topuzu modelleri bulunuyor.

Duvaklı Gelin Topuzu

Duvaklı Gelin Topuzu

Dağınık Topuz En Çok Hangi Tür Gelinliğe Yakışıyor?

Düğün için gün sayan gelinlerimiz, evlilik hayali kuran genç kızlarımız için birbirinden güzel gelin topuzu modelleri ile bu modellerin en çok yakışacağı gelinlik türlerini inceledik. 2019 sezonunun gelin topuzu modelleri arasından en çok öne çıkan modelin dağınık gelin topuzu olduğunu söyleyebiliriz. Peki, dağınık gelin topuzu, hangi gelinliklerle daha uyumlu?

Dağınık gelin topuzu; sırt dekolteli gelinlikler, V yaka uzun kol veya V yaka askılı gelinlikler, tek omuz gelinlikler, romantik sırt dekolteli gelinlikler, bohem ve vintage gelinlikler, straplez, gelin topuzu duvaklı gelinliklerle çok daha uygun!

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir