Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Gelin Saçı Modelleri 2019 Gelin Saçı Modelleri 2019
Gelin Saçı Modelleri 2019 Hayatınızı değiştirecek bir karar aldınız ve evlenmeye karar verdiniz. Aylarca süren araştırmaların sonunda kendinizi içinde özel hissedeceğiniz gelinliği de buldunuz.... Gelin Saçı Modelleri 2019

Gelin Saçı Modelleri 2019

Hayatınızı değiştirecek bir karar aldınız ve evlenmeye karar verdiniz. Aylarca süren araştırmaların sonunda kendinizi içinde özel hissedeceğiniz gelinliği de buldunuz. Peki, bu özel günün başrol oyuncusu olarak saç modeliniz hakkında bir fikriniz var mı? 2019 yılı modern gelin saçı modelleri birbirinden şık modelleri ile sizleri bekliyor.

Abartısız Saç Modelleri ile Modern Bir Görünüm

Gelin saçı modellerinde bu sene salaş topuzların modası hala devam ederken değişen şey topuzların yeri. Ensede toplanan saç modelleri sizi elegant bir görüntüye kavuşturacaktır. Orantılı yüz hatlarına sahipseniz ve topuzu illaki tepede istiyorsanız. Salaş bir balerin topuz, bütün güzelliğinizi ortaya çıkaracaktır. Özellikle sadelik sizin için önemli ise ensede atkuyruğu size asil bir görüntü sağlayacaktır. Atkuyruğunuzu romantik dalgalarla şekillendirebilirsiniz. Uzun sır dekolteli romantik gelinliğinizle bu saç modeli harika duracaktır. Romantik modellerden biri de bu senenin trendi olan örgülerdir. Özellikle açık renk saçlara sahipseniz örgü modeller doğru tercihtir.

Siyah saçlı gelinler için gelin başı

Siyah saçlı gelinler için gelin başı

 

Koyu Renkli Saçlarla Gelin Olmak

Koyu renkli saçlara sahipseniz yüzünüze uygun bir topuz tercih edebilirsiniz. Siyah saçlı gelin başı modelleri genelde açık bırakılan saçlarla yapılan modellerdir. Esmer kadınlara dalgalı tek taraftan toplanmış saç modeli çok yakışır. Bir de bronz tene sahipseniz beyaz gelinliğiniz içinde çok güzel görüneceksiniz. Başka bir alternatif ise yarım topuzlardır. Bu modellerde koyu renkli saçlara sahip kadınlara çok yakışır. Koyu saçın en romantik ve güzel hali, saçı tamamen salık bırakmak ve dalga ile şekillendirilmiş saçın her tarafına çiçekler serpiştirmektir.

Kısa saçlı gelinler için gelin saçı

Kısa saçlı gelinler için gelin saçı

 

Kısa Saçlı Bir Gelin Olmak İstiyorsanız

Bebeksi bir yüze sahip ve kısacık saçlarınız varsa postiş kullanmadan doğal halinizle çok güzel, çok şık, çok sportif bir gelin olabilirsiniz. Saçlarınızın boyu enseden biraz aşağıda bitiyorsa dönem kadınları havasında dalgalı saç modellerini çok beğeneceksiniz. Ya da ensede küçücük dağınık bir topuz yapabilirsiniz. Kısa saçlı gelinler artık özgür. Saçlarını uzatma çabasına girişmeden doğal halleri ile beğenilen gelinler arasında yer alıyorlar. Kadınlar için düğün günleri özeldir. Son dönem gelin saçları romantik ve sade modellerden oluşur. Size en çok yakışacak modeli, bu bilgiler ışığında ve kuaförünüze danışarak belirleyebilirsiniz.

 

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir