Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Geçmişten Bugüne Tüm Survivor Şampiyonları Geçmişten Bugüne Tüm Survivor Şampiyonları
On yılı aşkın süredir ilgiyle izlenen ve televizyon ekranlarının fenomen programı haline gelen tüm survivor şapiyonlarının toplandığı bu yazıda 2005’ten 2019’a kadar tüm survivor... Geçmişten Bugüne Tüm Survivor Şampiyonları

On yılı aşkın süredir ilgiyle izlenen ve televizyon ekranlarının fenomen programı haline gelen tüm survivor şapiyonlarının toplandığı bu yazıda 2005’ten 2019’a kadar tüm survivor şampiyonlarını sizler için derledik.

Survivor şampiyonları ve kariyerleri

Uğur Pektaş

İlk olarak 2005 yılında yayınlanan programın o yılki survivor şampiyonu herkesin arka sokaklardan Murat komiser olarak hatırladığı Uğur Pektaş’tır. Survivor birinciliğinden sonra üne kavuşan Pektaş arka sokaklar dizisinde uzun soluklu rol almıştır.

Derya Durmuşlar ve Taner Özdeş

2006 yılında çekilip yayınlanan survivor Türkiye Yunanistan formatıyla ekranda yer bulan yarışmanın birincisi ise Derya Durmuşlardır. 2011 yılında vahim bir trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. Survivor birincileri turunda sıradaki isim ise 2007 yılının şampiyonu olan survivor aslanlar kanaryalar formatının kanaryalar kanadında yer alan Taner Özdeştir.

Merve Oflaz

Survivor tarihi içerisinde tek kadın şampiyon olarak hafızalara kazınan ve survivor birincileri içerisinde ayrı bir yeri olan 2010 yılının survivor şampiyonu ise Merve Oflazdır. Merve oflaz survivor kızlar erkekler formatında yarışmıştır. Şampiyonluğundan sonra oyunculuk eğitimi alan Oflaz birçok dizi projesinde yer almıştır.

Derya Büyükuncu

Nihat doğan Pascal Nouma tartışmasıyla seneye damga vuran 2011 yılının survivor şampiyonu ise ünlüler gönüllüler formatında yarışan Derya Büyükuncu’dur. Milli sporcu olan ve ülkemizi birçok kez temsil eden Büyükuncu survivor şampiyonluğundan sonra kariyerine kaldığı yerden devam etmiştir.

Nihat Altınkaya, Hilmicem İntepe ve Turabi Çamkıran

2012 yılın şampiyonu olan Nihat Altınkaya ise şampiyonluğundan sonra oyunculuk kariyerine devam eden isimler arasında olmuştur. 2013 yılının birinci olan Hilmicem İntepe ise başarılı bir sezonun ardından şampiyonluğu göğüsleyen isimler arasına adını yazdırmıştır. Survivor’ın 2014 ve all starların yarıştığı 2015 yıllarının şampiyon olan ismi ise Turabi Çamkırandır. Survivor şampiyonları arasında öne çıkan break dansçı Çamkıran şampiyonluklarının ardından oyunculuk eğitimi alarak birçok projede yer almıştır.

Survivor birinciler ve yarışmada öne çıkan isimler

Çağan Atakan Arslan, Ogeday Girişken, Adem Kılıççı ve Yusuf Karakaya

2016 survivor şampiyonu olan ise Avatar Atakan olarak tanınan Çağan Atakan Arslan’dır.  Survivor 2017’nin performansıyla göz dolduran Şampiyon ismi ise Ogeday Girişkendir. Survivor 2018 All star’ın şampiyonu ise Milli Boksör olan Adem Kılıççıdır. Kılıççı 2017 Survivorda Ogeday girişken ile survivor finaline kalan isim olmuştur. 2019 yılında kim kazandı survivor şampiyonu kim oldu diye soranların meraklarını giderecek isim ise Yusuf Karakaya’dır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir