Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Flört Döneminde Nelere Dikkat Edilmeli Flört Döneminde Nelere Dikkat Edilmeli
Kadınların flört hareketleri ve anlamları nelerdir? Flört döneminde bir ilişkinin temelleri atılır. Bir bina gibi düşünün. Bu binanın temelinde sağlam olmayan, yerine oturmayan parçalar olduğu... Flört Döneminde Nelere Dikkat Edilmeli

Kadınların flört hareketleri ve anlamları nelerdir? Flört döneminde bir ilişkinin temelleri atılır. Bir bina gibi düşünün. Bu binanın temelinde sağlam olmayan, yerine oturmayan parçalar olduğu sürece ne kadar süslü bir mimarisi olsa da sonunda yıkılmaya mahkumdur.

Gözler Kalbin Aynasıdır

Büyüyen göz bebekleri ve net bakışlar hoşlanmanın ilk belirtisidir ve sizi ele verir. Beden dili ile de bu bakışlar her zaman istemsizce desteklenir. Dikkat ederseniz siz de hoşlandığınız biri ile konuşurken tüm vücudunuzun yanısıra avuç içi ve bilekleriniz ona dönük olduğunu, saçlarınıza dokunduğunuzu ve kıyafetlerinizi düzelttiğinizi farkedeceksiniz.  Hiç yabancı gelmedi değil mi?

Flört Döneminde Kadın Nasıl Davranmalı

Oldukça basit düşünen erkekleri önemsiz ayrıntılara boğmak “çok konuşan kadın” imajını destekler ve inanın bu sizin için hiç de güzel bir izlenim oluşturmaz.

Kaçan Kovalanır

Duygularınız ne kadar yoğun olursa olsun bunu karşı tarafa dozunda hissettirmek en önemlisi. Ona karşı hislerinizi çok belli edersiniz, bilinç altında kolay elde edilebilir izlenimi yaratır ve mücadele isteğini yok edersiniz. Şu hayatta kolay elde ettiğimiz hangi şeyin kıymetini bildik ki?

Kadınların flört hareketleri ve anlamları

Kadınların flört hareketleri ve anlamları

Kızların da Sırları Vardır

Görüşmek için sürekli ısrar eden, bahaneler üreten, sürekli sorular soran, alıngan bir kadın imajı çizmeyin. Evet aslında hepimiz böyleyiz, hoşlandığımız kişiye karşı aynı merakı besliyoruz ama bunları erkeklerin bilmesini ve korkup kaçmasını istemeyiz.

Erkekle Konuşulacak Konular

Flört dönemi henüz birbirinizi yeni tanımaya çalıştığınız bir dönem olduğundan zaman zaman soğuk derin sessizlikler olabilir. Bu gayet normaldir, panik olmayın. Henüz ortak komik ya da romantik anılarınız, ortak arkadaşlarınız yok.

Erkeklerle konuşabilecek konuların başında tabii ki spor geliyor. Dozunda bir spor muhabbeti karşınızdaki erkeği de rahatlatır.

Güncel konular ikinizin de ilgisini çekip üzerine bir sohbet geliştirebilir. Ama siyasi ve hararetli konular olmamasına da dikkat ediin.

Ne tür film, kitap, müziklerden hoşlandığı hakkında konuşmak ortak zevklerinizi keşfetmenizde de faydalı olacaktır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir