Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Fazla Kilolara Göre Giyim Önerileri Fazla Kilolara Göre Giyim Önerileri
Doğru Parçalar Seçin Kilolu olmak güzel giyinmenin önünde engel gibi gözüksede öyle değil. Doğru renk, model, desen tercih ederek kilolularda çok şık görüntü elde... Fazla Kilolara Göre Giyim Önerileri

Doğru Parçalar Seçin

Kilolu olmak güzel giyinmenin önünde engel gibi gözüksede öyle değil. Doğru renk, model, desen tercih ederek kilolularda çok şık görüntü elde edebilir.  Zayıfken elbette daha az çaba ile kolayca şık olunuyor. Ne giysem yakışmıyor diye yakınmak yerine araştırıp doğru parçaları kombin ederek fazla kilolularında istediği şıklığı yakalaması mümkün.

Renk Uyumunu Yakalayın

Kilolu ve stil sahibi olmak için dikkat edilmesi gereken ilk nokta seçilen parçaların rengi. Genelde koyu renklerin kiloları gizlediğine dair bir yargı vardır. Koyu renkler değil doğru tonlamayla açık renklerde fazla kiloları gizlemede kullanılabilir. Açık renk kıyafet tercihlerinde aynı rengin farklı tonlarına kıyafetlerde yer vermek gerekir. Yani moda deyişiyle ton sür ton yapılmalı. Renklerin bölmediği parçalar arasındaki ton uyumu sizi olduğunuzdan daha uzun ve zayıf gösterir.

Uygun Kıyafet Kesimi

Büyük beden giyim önerileri içersinde bir diğer nokta ise üst parçalarda kullanılan V yakadır. Tercih edeceğiniz v yaka üst bedeni uzatır ve sizi ince gösterir.  Desen olarak yatay desenler sizi daha geniş göstereceği için alışverişte bu desen yerine dikey desenleri tercih edin.

Vücudunu Keşfedin

Sizi daha uzun ve daha ince gösteren dikey desende ürünlere dolabınızda bolca yer verin.  Fazla desenli kıyafetler daha iri gösterdiği için düz renklere daima ağırlık verilmelidir. Vücutta ince olan noktaları ortaya çıkartıcı kıyafetleri tercih ederken, kilolu bölgeyi kapatmaya yönelik seçimler yapın.

Sade ve Şık Olun

Büyük beden giyim tavsiyeleri arasında yer alan diğer husus ise pantolonlarda seçilen geniş paça türüdür. Kişiyi daha zayıf gösteren bol dökümlü pantolonlar tercih edilebilecek türdendir. Fazla pul, payet işleme bedeni daha iri göstereceği için kıyafetlerde sadelikten yana olunmalıdır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir