Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Farklı Tesettür Kıyafet Kombinleri Nasıl Yapılır? Farklı Tesettür Kıyafet Kombinleri Nasıl Yapılır?
Tesettür kıyafetler nasıl kombinlenir sorusu bir çok kadının merak ettiği sorulardan birisidir. Özellikle tesettür giyim etek kombinleri giyimine özen göstermeye çalışanların sürekli merak ettiği, çeşitli... Farklı Tesettür Kıyafet Kombinleri Nasıl Yapılır?

Tesettür kıyafetler nasıl kombinlenir sorusu bir çok kadının merak ettiği sorulardan birisidir. Özellikle tesettür giyim etek kombinleri giyimine özen göstermeye çalışanların sürekli merak ettiği, çeşitli giyim denemeleri yaptığı konulardan birisidir. Genel olarak kadınların tamamı için güzel ve şık görünmek her zaman önemlidir. Şık giyinme arzusu bayanların giyiniş tarzı ne olursa olsun iç güdüsel olarak, doğası gereği devamlı barındırdıkları duygulardan birisidir. Tesettür giyim tarzında da doğru kombini yapmak, farklı renkte kıyafetleri bir araya getirmekten ziyade kombin için kullanacağımız kıyafetlerin kalitesi, deforme olmamış olması ve bir iki defa yıkanınca rengi değişmemiş olması, bizim giyim tarzımızın şık görünmesini sağlan etmenlerden bazılarıdır. Her anlama şık görünmek ve modaya ayak uydurabilmeniz için bazı ipuçlarını sizinle paylaşmak istiyoruz.

Tesettür giyim kombini

Tesettür giyim kombini

 

Tesettür kıyafetler nasıl kombinlenir?

En önemlisi kombin yapacağınız kıyafetler tesettürünüze uygun olmayan dar kıyafetler kullanmayınız. Özellikle vücudu saran, vücut hatlarını belli eden kıyafetler tesettür giyiminde güzel durmayan kıyafetlerdir. Yapacağınız kombinde göze hoş gelmeye bilir. Aynı mantıkla çok bol elbiselerde seçmemenizi öneririm

Şal ve eşarp konusu çok önemlidir. Tesettür giyimlerde kombin yaparken özellikle tesettür giyim etek kombinleri yaparken kullanacağımız eşarp ve şalı özenle seçmek zorundayız. Ten rengimize uygun kombin yapmalıyız. Örneğin açık renkli olanlar mavi, mor ve lila renklerini kullanabilirler. Ten rengi daha esmer olanlar ekru, yeşil ve açık yeşil tonundaki renkler daha şık gösterecektir.

Bedeninizi Tanımak Çok Önemli

Fiziksel özelliklerinize uygun bir elbise seçerek kombin yapmak hayat kurtarır. Elbisemiz sadece ayna karşısında duruken değil yürürken, mevsim farklılıklarında dahi göze hoş gelmelidir.

Doğru Aksesuar…

Tesettür giyimlerde abartılı takılar yerine daha minimalist parçalar tercih edilmesi size sade bir şıklık katacaktır. Çok parlak abartılı takı parçaları yapacağınız kombinde iyi gözükmeyebilir.

Tesettür giyim kombini - elbise

Tesettür giyim kombini – elbise

 

Olmazsa Olmazımız Makyaj!

Doğru makyaj yüz hatlarına, ten rengine uygun az sade yapılan makyajdır. Kadınlar doğası gereği zaten güzel varlıklardır. Bunu abartı makyaj ile ortaya çıkarmak yerine daha doğal görünüme yakın hafif makyaj güzel görünmenizi sağlayacaktır. Kısacası aşırı makyajdan kaçınmanız doğru kombini yapark şık görünmenizi sağlayacaktır.

Farklı tesettür kıyafetler nasıl kombinlenir merak ediyorsanız tesettür giyim etek kombinleri, doğru eşarp ve şal kullanımı, kombine uygun makyaj ve aksesuar nasıl olur öğrenmek istiyorsanız moda bloglarını takip etmenin yanında kendi tarzınızı oluşturmanız ve kombin stilinizi bulmanız gerekir. Devamlı farklı parçaları denmenizi öneririm. Kısacası tesettür kıyafetler nasıl kombinlenir sorusunun cevabı  sayfalarca yazı yazmakla tarif edilemez. Her kişinin kendi tarzı vardır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir