Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Farklı Giyim Tarzı Nasıl Oluşturulur? Farklı Giyim Tarzı Nasıl Oluşturulur?
Farklı giyim tarzları denince akla hemen takıp takıştırmak gelmesin. Öncelik ile farklı olmak biraz da modanın sınırlarını zorlamak demektir. Günümüzde moda olan bir tarzı... Farklı Giyim Tarzı Nasıl Oluşturulur?

Farklı giyim tarzları denince akla hemen takıp takıştırmak gelmesin. Öncelik ile farklı olmak biraz da modanın sınırlarını zorlamak demektir. Günümüzde moda olan bir tarzı herkes uyguladığı zaman , tabiri caiz ise herkes aynı makinenin üretiminden çıkan kıyafetleri giymiş gibi olur. Farklı demek moda olan bir kıyafeti farklı şekilde kombine edip giymek demektir ve buna fark yaratmak denir. Farklı giyim tarzları olan kadınlar bunu çok iyi başarırlar. Yapacağımız kombinler için ünlü modacılarımızın da bizlere verdiği tüyolar şunlardır: Her ne giyersek giyelim üzerimizde göze çarpan sadece bir kıyafet olmalı. Bu kemer olabilir, ayakkabımız olabilir, pantolonumuz ve hatta boynumuza takacağımız fular veya küpelerimiz bile olabilir fakat sadece bir parça göze batan şıklıkta olmalı ve farkını ortaya koymalıdır.

Farklı Giyim Tarzları

Farklı Giyim Tarzları

Farklı Giyim Tarzı Yaratmak

Farklı giyim tarzı yaratabilmeniz ama alaturkaya da kaçmamanız için sade klasik kıyafetlerinizi de günümüz modası olan kıyafetler ile karıştırarak üzerinize giyerseniz yukarı da da bahsettiğim gibi üzerinizde sırıtan parçalardan korunmuş olursunuz ve göze batan üzerinizde sadece bir parça olur. Örneğin siyah geniş paça kot pantolon ile ince askılı bir atlet giyildiği zaman sade olduğu halde farklı karşılanacaktır günümüzde, çünkü farklı olmak demek günümüz modasına, alışılagelmiş olana ayak uydurmamak demek. Farklı giyim tarzını işte o an yakalarız.

Farklı Giyim Tarzı Bayan

Farklı Giyim Tarzı Bayan Kombinleri

Yüzlerce ve hatta binlerce model, kombin tarz vardır. Fakat herkese aynı kıyafeti giydirsek, herkese farklı duracaktır bundan emin olabilirsiniz. Her birimiz farkını böyle ortaya koymuş olur. Farklı giyim tarzı bayan kombinlerinde çarpıcıolabilme; göze farklı ve şık gelen şeyleri üzerimize oturtmak yani taşıyabildiğimiz kıyafetleri giymek demektir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir