Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Eylül Ayı Kombin Önerileri Eylül Ayı Kombin Önerileri
Sonbaharı yavaş yavaş hissettirecek bu başlangıç sadece mevsimsel bir değişim olarak kalmayacak çevrenizde gördüğünüz dokuları da üzerinizde taşımaya başlayacaksınız. Bu süreçte size hüzünlü sarılar,... Eylül Ayı Kombin Önerileri

Sonbaharı yavaş yavaş hissettirecek bu başlangıç sadece mevsimsel bir değişim olarak kalmayacak çevrenizde gördüğünüz dokuları da üzerinizde taşımaya başlayacaksınız. Bu süreçte size hüzünlü sarılar, turuncular, bej ve kahve tonları eşlik edecek, yazın cıvıltılı havası bir nebze durulacaktır. Eylül kombinleri için uzun hırkalar, bol trikolar, mevsimlik paltolar bu tarz ara geçişler için ideal olacaktır.

Uzun Hırkalar

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde insanların ister istemez üzerlerine hüzün çökmekte, kendilerini rahat, salaş, güvende ve sıcacık hissetmek ister. Uzun ve bol hırkalar bu noktada eylül ayı kombinleri için vazgeçilmez parçalardan biridir. Size kışı anımsattığı için bu tarz hırkalara depresyon hırkası da denir. 2019 sonbahar/kış sezonu için kırmızılar, pudra pembeleri hardal sarıları, koyu bordolar, turuncular ve bej tonları revaçta olacaktır.

Eylül Ayı Kombinleri

Eylül Ayı Kombinleri

Bol Trikolar

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu eylül ayı kombinleri 2018 altında da salaş trikolar göze çarpmaktadır. Örgü kazaklar, omuz detaylı trikolar bu sezon da vazgeçilmez haline geleceklerdir. Triko tasarımı için salaş olmasının yanı sıra şıklık da göz önünde bulundurulmuş ve sim detaylı ve yer yer neon tonlarına da yer verilmiştir. Kayık ve her zaman bir klasik olan balıkçı yakalar kombinlerinizde bu sonbahar da illa ki yer bulacaktır. Bu tarz trikoları uzun çizmelerle birlikte elbise olarak da kullanabilirsiniz.

 

Eylül Ayı Kombinleri 2018

Eylül Ayı Kombinleri 2018

Mevsimlik Paltolar

Ara geçişler için ideal olan ve üzerinizde ağırlık hissi bırakmayan bu tarz trençkotlar tarzımızı tamamlayan en önemli detaylardan birisidir. Özellikle mevsim geçişlerinde üzerinizde hep bir parça ararsınız, bu noktada devreye ceketler ve trençkotlar girer. Kuşağı yardımıyla oldukça zarif ve havalı bir imaj yaratan bu parçayı kot pantolon, etek ve triko elbise ile kombinlenebilir hem spor hem şık olabilirsiniz. Mürdüm, bej, tozpembe ve kahve tonları bu sezon da trençkot modasına yön verecek.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir