Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Evlilikte Kadın-Erkek Arası İdeal Yaş Farkı Ne Olmalıdır? Evlilikte Kadın-Erkek Arası İdeal Yaş Farkı Ne Olmalıdır?
Her genç kadın mutlaka bir gün evlenmek isteyecektir. Ancak doğru kişiyi bulmak konusu ne yazık ki bir türlü mutlak bir cevap verememektedir. Evlilik için... Evlilikte Kadın-Erkek Arası İdeal Yaş Farkı Ne Olmalıdır?

Her genç kadın mutlaka bir gün evlenmek isteyecektir. Ancak doğru kişiyi bulmak konusu ne yazık ki bir türlü mutlak bir cevap verememektedir. Evlilik için doğru kişiyi bulmak, evliliğinizin uzun ve mutlu bir süreçte devam etmesi için en önemli etkenlerden biri olacaktır. Bu konuda da en önemli hususlardan biri de yaş farkıdır. Evlilikte kadın erkekten büyük olursa bu bir noktada sorun oluşturabilir. Erkekler kadınlardan daha geç olgunlaştıkları için kendinden büyük bir kadınla evlenen erkek onu bazı noktalarda anlamakta zorlanacaktır. Ancak kadın için bu durum bir noktadan da daha iyi olabilir. Hayat enerjisi yüksek bir eş kadın için daha geç yaşlanmayı sağlayacak ve hayatı – evliliği olu dolu yaşamasına neden olacaktır.

Evlilikte kadın erkekten büyük olursa yaklaşım nasıl olur

Evlilik Kararı Verdiniz Peki Yaşınız Uygun mu?

Evlilik gibi büyük bir karar verirken yaş faktörü mutlaka en önemli etkenlerden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Evlenmek için en uygun yaş 30’lu yaşların başı olarak görülmektedir. Bu yaşlarda kariyerinizi az çok oturtmuş olursunuz ve hayattaki iş konusundaki beklentilerinizin tamamı olmasa bile bir kısmını karşılamış olursunuz. Bu noktadan sonra yapmanız gereken sadece doğru bir eş bulmaktır. Evlenmek için geç kalınması durumunda ise ileriki dönemlerde çocuk sahibi olmaya karar verirseniz hem sağlık açısından, hem de çocuğunuzla geçireceğiniz zaman açısından size bazı sorunlar yaşatabilir.

Olgun kadın genç erkek ilişkilere toplum bakışı nasıldır

Genç Erkek Tercihinde Sizi Neler Bekliyor?

Kadın – Erkek ilişkisinde kadının olgun, erkeğin genç olmasının ilişkinizdeki etkisi mutlaka aynı yaş grubundaki ilişkilere nazaran daha farklı olacaktır. Genç erkek hayat enerjinizdeki artışa sebep olurken sizlerin duygusal yoğunluğunuzu karşılama konusunda bazı zamanlarda zorluk çekebilir. Olgun kadın genç erkek ilişkileri tecrübe edilerek kendinize uygunluk durumunu sorgulamanız gerekebilir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir