Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları
Kasım ayının yaklaştığı bu zamanlarda aşk yaşamak istiyorsunuz ama yeni ayrıldığınız eski sevgilinizi düşünmek size engel oluyorsa bu 10 maddeyi dikkate alın ve onu... Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Kasım ayının yaklaştığı bu zamanlarda aşk yaşamak istiyorsunuz ama yeni ayrıldığınız eski sevgilinizi düşünmek size engel oluyorsa bu 10 maddeyi dikkate alın ve onu unutun.

1-Onu düşünün: Evet onu unutmak için ilk olarak onu düşünün ama sadece birkaç gün. Bunu yapmalısın.Çünkü ilerleyen günlerde asla yapmayacağın şey onu hatırlamak olacak.

2-Kendinize yeni bir aktivite kazandırın: Onunlayken yapmadığın bir alışkanlık kazanma bu süreci hızlandıracaktır. Bir dans kursuna gidebilir ya da spora başlayabilirsin. Eğer bunlar zaten alışkanlıkların arasındaysa bilmediğin bir çalgı aletini öğrenmek için kursa gitmelisin.

3-Anılarını çöpe at: Ona ait olan her şeyi çöpe at hatta başka hiç üşenme hepsini yırt, kes ve öyle at. Sana onu hatırlatacak hiçbir şeyi gözünün önünde bulundurma zaten birinci adımda onu hatırlaman için yeterli süren olmuştu. Onu ve anıları unut. Evet hemen!

4-Stalklama: Onu sosyal medya hesabından çıkart ama sakın sahte hesaptan ya da kendi hesabından onun profilinde gezinme. Çünkü yanlışlıkla bir beğeni yapman tüm moralini bozacaktır.

5-Kendini yenile: Kendi gözüne daha güzel görünmek için bunu yapmalısın. İşe saçlarının renginden ya da şeklinden başlayabilirsin. Eğer saçlarını değiştirmek istemiyorsan allık kullanarak kendine farklı bir hava katmalısın. Renkli yüzler her zaman güzeldir.

6-Ortak arkadaşlarla dertleşme: Eski sevgilinle ilgili ortak arkadaşlarıla dertleşme. Çünkü senin canının sıkkın olduğu bu kuşlar sayesinde karşı tarafa muhakkak iletilecektir. Bunu engellemek için en yakın dostunla dertleşmen en doğru tercih.

7-Sakın kilo alma: Kilo alman onun depresyona girdiğini düşünmene neden olur. Keklere,makarnalara,abur cuburlara sakın yüklenme. Zayıf ve narin olmaya devam et.

8-Uyumadan önce onu düşünme: Uyku öncesinde düşündüğün şeyin rüyana girmene olasılığı çok yüksektir. Bu yüzden onu uykundan önce düşünme, daha önceki anılarını hatırlama. Zaten bunu yapmayacağına dair sözü üçüncü adımda kendine söz vermiştin.

9-Normal davran: Onunla karşılaştığından normal davran hatta gözlerinle selam verip yoluna devam edebilirsin. Ama onu takip etme ve sakın onu izleme.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir