Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Eski Kıyafet Değerlendirme Fikirleri Eski Kıyafet Değerlendirme Fikirleri
Havaların değişmesiyle beraber dolaplardaki kıyafetlerin de yerleri değişiyor ve bu sırada birçok kıyafet giyilmeyenler ya da kullanılmayanlar arasına karışıyor. Özellikle hiç giyilmeyen kıyafetleri etrafa... Eski Kıyafet Değerlendirme Fikirleri

Havaların değişmesiyle beraber dolaplardaki kıyafetlerin de yerleri değişiyor ve bu sırada birçok kıyafet giyilmeyenler ya da kullanılmayanlar arasına karışıyor. Özellikle hiç giyilmeyen kıyafetleri etrafa dağıtırken ya da atarken meydana gelen burukluktan kurtulmak için eski kıyafetleri değerlendirme fikirleri mercek altına alındı.

Eski kıyafet değerlendirme fikirleri neler?

Eski kıyafet değerlendirme fikirleri neler?

 

Kot Kalabalığına Son Verin

Eski kıyafet değerlendirme hususunda ilk durak kot pantolonlar. Kotlar dolaplarda en çok yer kaplayan parçalardan biri ve yenileri alındığında eskile bir gün giyerim diyerek dolabın en ücra köşesine atılıyor. Kot pantolonlarınızı kendinize göre ölçü alıp keserek ister şort isterseniz de kapri haline getirebilirsiniz. Böylece hem fazla pantolonlardan kurtulmuş olursunuz hem de yeni şort ve kaprileriniz olur.

Makası Elinize Alın ve Yeni Bluzlar Yaratın

Gömleklerde dolaplarda giyilmeyenler arasına adını yazdıran kıyafetlerden. uzun kollu gömleklerinizi uygun şekilde kesip dikerek bluzlar yaratmanız mümkün. ihtiyacınız olan tek şey makas!

Sadece makasla eski kıyafet yenileme mümkün

Sadece makasla eski kıyafet yenileme mümkün

 

Eski Kazaklardan Minik Dostlarınıza Yastık Yapın

Kıyafetler gerek fazla kullanılmaktan eskiyor gerekse kilo alıp vermekten ötürü giyilemeyecek duruma geliyor. Özellikle bütçenin dar olması dolayısıyla sürekli alışveriş yapamayanlar da eski kıyafet yenileme yolunu tercih ediyor. Kışlıkları ayırırken yıpranmış kazaklarınızı atmak yerine evcil hayvanınıza yastık yapın. Kazağınızın boyun kısmını ve dikin ve ardından kazağınızın gövdesine ve kollarına elyaf doldurarak kolları ve etek ucunu dikerek birleştirin, iste minik dostunuzun sıcacık yastığı hazır.

Havlulardan Paspas Yapabileceğinizi Biliyor Muydunuz?

Eski kıyafetleri değerlendirme modelleri arasında bir diğer seçeneğinizde eskiyen bornoz ve havlulularınızdan paspas yapmak olabilir. Eskiyen havlunuzu uzun ve aynı genişlikte şeritler halinde kesin ve bu şeritleri saç örgüsü olacak konuma getirin ve örgünün uzaması için uç uca ekleyin ve örgüyü bitirin. Ördüğünüz havludan oluşan parçayı tutkal yardımıyla veya dikerek kendi etrafında döndürerek paspas şekli verin. İşte el yapımı paspasınız hazır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir