Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Erkeklerin En Sık Söylediği Ayrılık Bahaneleri Erkeklerin En Sık Söylediği Ayrılık Bahaneleri
Kadın – Erkek ilişkisinin en can sıkıcı kısmı belki de ayrılık aşamasıdır. Bu konuda daha da can sıkıcı bir taraf varsa o da erkeklerin... Erkeklerin En Sık Söylediği Ayrılık Bahaneleri

Kadın – Erkek ilişkisinin en can sıkıcı kısmı belki de ayrılık aşamasıdır. Bu konuda daha da can sıkıcı bir taraf varsa o da erkeklerin en sık söylediği ayrılık bahanelerine maruz kalmak olacaktır. Bu konuda bazı erkekler ne yazık ki çok fazla anlayışlı olamıyorlar. Bu konuda erkeklerin yaptığı en büyük hatalardan biri de kuşkusuz ayrılık mesajları. Ayrılık sürecinin kesinlikle yüz yüze görüşülmesi gerektiğini bir türlü öğrenemeyen erkekler yazdıkları bahanelerle birlikte bazen komik duruma düşerken bazen ise karşı tarafı hiç düşünmeksizin yazdıkları mesajlarla sizi üzmektedirler.

Erkeklerin en sık söylediği ayrılık bahaneleri nelerdir

Ayrılırken Yazılan Mesajlar Kişinin Karakterini Ortaya Çıkarır

İlişkinin bitmesi sonucu yaşanan ayrılık sürecinde erkeklerin oldukça klişe ayrılırken söylenen sözler listesi vardır. Bu liste ne yazık ki hiç şaşmadan aynı devamlılıkla mesaj olarak kadınların karşısına çıkmaktadır. Erkekler genel olarak ayrılırken “Ben sana layık değilim…” gibi klişe bir mesaj mutlaka atarlar bunun yanında “Sen daha iyilerine layıksın…” ve “Ben seni mutlu edemiyorum…” gibi cümleler ne yazık ki erkeklerin ağızlarına pelesenk olmuş ayrılık cümleleridir. Bu cümleleri söylerken karşı tarafı incitmediğini sanan erkekler ne yazık ki yanılmaktadırlar. Oysa kendi samimi cümleleriyle ayrılış nedenlerini söylemeleri her zaman daha doğru olacaktır. Ancak erkeklerin geç olgunlaşması ve ilişki zamanında kriz yönetimi kadınlardan daha zayıf olduğu için mecburen bu yöntemi ve bu ayrılık sözlerini seçmek zorunda kalmaktadırlar.

Ayrılık mesajları genelde nasıl olur

Burçların Ayrılık Sürecinde Verdiği Mesaj Tepkileri

Hepimizin bildiği gibi her burç farklı kişilik özellikleri taşımakla birlikte yaşanılan olay karşısında farklı tepkiler sergilemektedir. Burçlara göre ayrılık süreci kimi burç için sancılı, kimi burç için biraz vurdumduymaz geçmektedir. Örneğin balık burcunu ele alırsak, bu burç duygusallığı nedeniyle ayrılığı bir türlü kabullenememektedir ve karşısındakini incitmemeye özen gösterir. İkizler burcu ise kararsızlığıyla ön plana çıkar ve sürecin uzamasına neden olur.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir