Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Erkekler Cinsellikte Ne İster?    Erkekler Cinsellikte Ne İster?   
Erkekler ve kadınlar arasında yer alan elektrik kişilerin arasında bazı ilişkilerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Hem üremek için hem de ihtiyaçların karşılanması için cinsel ilişki... Erkekler Cinsellikte Ne İster?   

Erkekler ve kadınlar arasında yer alan elektrik kişilerin arasında bazı ilişkilerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Hem üremek için hem de ihtiyaçların karşılanması için cinsel ilişki ortaya çıkmaktadır. Erkekler cinsellikte ne ister? sorusu ise kadınlar tarafından bu noktada en çok merak edilen sorulardandır.

Erkekler cinsellikte ne ister, nelerden hoşlanır

Seks Sırasında Yapılmaması Gerekenler

İlişki esnasında bazı durumlar vardır ki bu durumlar ilişkinin bitmesine ve kişilerin soğumasına kadar yol açmaktadır. İlişki esnasında sürekli naz yapmak, erkeğin istediği pozisyonlara izin vermemek sekste yapılmaması gereken unsurlardan birisidir.

Sekste Erkeklerin Hoşuna Giden Hareketler

Cinsel birleşim gerçekleşirken erkekler ilişki sırasında ne ister diyen kadınlar için birden çok faktör söz konusu hale gelmektedir. Bunlardan birisi de yüksek performanstır. Sürekli olarak partnerinizin performansını etkilemeyecek şekilde durmalısınız. Aynı zamanda da onun size yatakta hükmetmesine izin verin. Bu onun daha çok zevke gelmesini sağlayacaktır.

Erkek sevişmede nelerden hoşlanır

Sekste Bakımın Önemi

Cinsel ilişki esnasında bir kadın için de bir erkek için de en önemli noktalardan birisi de kişisel bakımdır. Sekste erkekler nelerden hoşlanır? sorusunun da en önemli cevabıdır. Bakımlı olmak ilişkinin daha keyifli geçmesini sağlayacaktır. Kişisel bakımın tamamlanması daha sonrasında da ilişkinin daha sağlıklı gitmesini sağlayacaktır.

Sevişme Anında Gidişatı Partnerinize Bırakın!

Erkek arkadaşınız ile sevişirken öncelikli olarak hızınızı partnerinize göre ayarlamalısınız. Daha hızlı olmanız veya da ondan önce sekse geçmeniz bazı durumlarda erkeği soğutan hareketler arasında gösterilebilir. Erkek sevişmede nelerden hoşlanır? diyorsanız aynı zamanda daha kıvrak ve esnek olunuz. Bu erkeğin daha çok dikkatini çekecektir.

Sekste Pozisyonun Önemi

Farklı seks pozisyonları olmakla birlikte her bir pozisyon erkek için oldukça önemli ve zevk verici bir unsurdur. Sizler de bu pozisyonları partneriniz ile deneyebilir ve daha çok zevk alabilirsiniz. Aynı zamanda pozisyonlar hem de kişilerin daha iyi hissetmeleri için önemli bir faktördür.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir