Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

En Şık Düğün Kıyafetleri 2019 En Şık Düğün Kıyafetleri 2019
Her zaman güzel ve bakımlı olmak tüm kadınlar için önemlidir. Ancak söz konusu düğünler olduğunda bu durum bambaşka bir hal alır. En şık düğün... En Şık Düğün Kıyafetleri 2019

Her zaman güzel ve bakımlı olmak tüm kadınlar için önemlidir. Ancak söz konusu düğünler olduğunda bu durum bambaşka bir hal alır. En şık düğün kombinleri arayışına gireriz. Pek çok model seçeneğini araştırıp düğünün en güzeli olmak için önemli bir çaba sarf ederiz.

Düğünün En Gözde Kadını Olmak İçin Nasıl Giyinmeliyiz?

Bazen bilinçli bazense bilinçsiz olarak elimiz trend parçalara gider. Burada dikkat etmemiz gereken konu moda diye kendimize yakışmayan üzerimizde kötü duracak elbiselere yönelmemek. Bu durumu engellemenin en kolay yolu kişinin kendi bedenine yakışanı bilmesinden geçer.

Düğün Kombinleri Bayan

Düğün Kombinleri Bayan

Peki bize nasıl kıyafetlerin yakıştığını nasıl bileceğiz? Her gün abiye kıyafet giymiyoruz ki, bu konuda tecrübemiz olsun.

Belki de hayatınızda ilk kez abiye giyiyorsunuz. Vücudunuzdaki güzel tarafları ortaya çıkarmak, kusurlarınızı örtmek inanın çok zor değil. Örneğin armut vücut tipine sahipsiniz. Belinizin inceliğini ortaya çıkaracak, basenleri gizleyecek mükemmel bir elbise seçebilir; kumaşında günümüz modası olan kelebek, kuş ya da çiçek deseni tercih ederek romantik bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Yaz Düğününde Nasıl Giyinmeli?

Bu senenin yaz modası oldukça hareketli ve renklidir. Hareketli çünkü volanlar, fırfırlar ve püsküller elbiselerde bolca kullanılıyor. Renkli çünkü sarı tonları ve mor tonları oldukça moda. Yazın değişmez kumaşı şifon yaz düğünlerine hem rahatlık hem de serinlik getiriyor.

Kış Düğünü 2019 Modası

Aşkın yazı kışı olmuyor. Bu nedenle “Kış düğününde ne giyilir?” diyerek paniğe kapılmanıza gerek yok.

Kış Düğününde Ne Giyilir?

Kış Düğününde Ne Giyilir?

Kış için tercih edilen kumaşlar genelde satenler, kadifelerdir. Balık formunda uzun elbiseler yaz düğünlerinde olduğu gibi kış düğünlerinde de birinci dereceden akrabaların tercihlerinde ilk sırada. Ayrıca truvakar kol boyu bu sene oldukça moda. Yarım kollar kış mevsimi için ideal.

Mini boyda, payetlerle süslü, truvakar kollu bir elbiseyi stiletto ayakkabı ile tamamlamak son derece ideal bir kombindir.

Düğün kombinleri bayan için çok çeşitli seçenekler içerir. Tarzınızı, günün modasını ve bedeninizin yapısını esas alarak düğünde göz kamaştırıcı olmamanız için hiçbir neden yok.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir