Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

En Şık 6 Duvar Dekorasyon Önerisi En Şık 6 Duvar Dekorasyon Önerisi
Herkes evinin şık görünmesini ister ve bunun için çabalar. Peki evinizdeki boş duvara ne yapılır merak ediyorsanız, işte sizin için dekorasyon fikirleri… 1. Lame... En Şık 6 Duvar Dekorasyon Önerisi

Herkes evinin şık görünmesini ister ve bunun için çabalar. Peki evinizdeki boş duvara ne yapılır merak ediyorsanız, işte sizin için dekorasyon fikirleri

Eviniz için dekorasyon fikirleri ve tahta çerçeveler

1. Lame ya da Dore Puantiye Stickerlar

Artık neredeyse her yapı markette bulabileceğiniz bu küçük puantiyeler, duvarlarınızın tamamen farklı görünmesi için yeterli. Çok kolay bir uygulamaya sahip bu puantiyeler için tek yapmanız gereken onları duvarınıza yapıştırmak!

2. Aynalar

Yine her yapı markette 15 Türk lirasından başlayan fiyatlarla bulabileceğiniz yapışkanlı aynalar, artık pek çok farklı modellerde üretiliyor. Odanızın havasına en uygun olanı seçerek duvarlarınıza renk katabilirsiniz.

3. Tahta Çerçeveli Resimler

Tahta çerçeveler, mobilyalardaki İskandinav modasının etkisi olarak hayatımıza girdi. Bu minimal ürünlerin içine istediğiniz resim, çizim veya fotoğrafı yerleştirerek duvarlarınıza asabilirsiniz. Burada önemli olan şey ise birbirinden farklı birçok boyda çerçevenin içine, birbiriyle renk uyumunda olan fotoğraflar kullanmak. Böylece hem modern hem de uyumlu bir görüntü elde ediyorsunuz.

4. Çiçek Resimli Duvar Kağıtları

Çiçek resimli duvar kağıtları , büyük annelerimizin zamanından beri severek kullandığımız ürünler. Ancak artık eskisi kadar büyük ve koyu renkli çiçekler yerine küçük ve bebe mavisi veya pastel pembe gibi açık ve rahatlatıcı renkteki çiçeklerin kullanıldığı duvar kağıtları tercih ediliyor. Siz de mobilyalarınızın rengine göre uygun olan renkteki duvar kağıdını seçebilirsiniz.

Çiçek resimli duvar kağıtları örnekleri

5. Resim Çizin

Yaratıcılığınızı duvarlara aktarmaktan çekinmeyin! Eğer çiziminize güvenmiyorsanız internetten bulduğunuz taslakları takip edebilirsiniz. Kendi yaptığınız bir şeyi evinizde görmek sizi çok mutlu edecektir. Bunun en güzel uygulanacağı yer ise çocuk odası olacaktır.

6. Dokulu Duvar Kağıtları

Dokulu duvar kağıtları furyasının son yıllarda en çok tercih edilen modellerinden. Bu duvar kağıtlarını her evin tarzına uygun bir şekilde bulabilirsiniz. İster taş duvar görüntüsü kullanın ister deri. Sizin zevkinize kalmış.

 

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir