Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

En Romantik Evlilik Teklifleri En Romantik Evlilik Teklifleri
Yaz aylarının tartışmasız en önemli konularından biri düğünlerdir. Evlenmek isteyen kişiler eğlenceli bir düğün yapmak için yaz aylarını tercih etmektedir. Bu düğünlerin başlangıç noktası... En Romantik Evlilik Teklifleri

Yaz aylarının tartışmasız en önemli konularından biri düğünlerdir. Evlenmek isteyen kişiler eğlenceli bir düğün yapmak için yaz aylarını tercih etmektedir. Bu düğünlerin başlangıç noktası olan evlilik teklifi özellikle kadının hayatı boyunca anlatacağı konulardan biridir. Bu nedenle evlilik teklifini özel kılacak detaylar kullanılmalıdır.

1)Uçan balonda evlilik teklifi

Son zamanların trendi olan bu teklif özellikle Kapadokya bölgesine tatile giden turistler tarafından yapılmaktadır. Sabahın erken saatlerinde uçan balona binen çiftler hayatlarının en önemli anlarından birisini de burada yaşamak istemektedirler. Eşsiz manzara üzerindeyken yapılan bu teklife hayır diyen kadın görülmemiştir.

2) Başka bir arkadaşın düğününde evlenme teklifi

Yine son zamanlarda moda olan konulardan birisi de bu tekliftir. Düğün hazırlığı yapan çift eğer arkadaşınızsa iş çok daha kolaydır. Gelin çiçeğini atacağı anda vazgeçip evlenme teklifi alacak kıza doğru ilerlerken teklif edecek kişi de yüzükle beraber ortaya gelir.Bu eşsiz anda sevgilinizi şaşırtarak tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

3)Su altında evlenme teklifi

Dalış işe ilgilenen ve su altını çok seven bir çiftseniz bu teklif tam da size göre. Son zamanlarda bir çok dalış okulu açılmış olup amatör olarak dalış sporu ile ilgilenen kişi sayısını arttırmıştır. Siz de bu dalış okulları ile görüşüp gerekli şartları öğrenebilirsiniz. Ve sevgilinizle bu dalış sırasında yüzüğünüzü ona verip eşsiz bir evlenme teklifi yapabilirsiniz.

4)Uçakta evlenme teklifi

Yakın zamanda bir gezi planınız varsa bu teklif sizin için.Uçuştan önce pilotlar ve hosteslerle konuşarak bu işi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Uçuşun herhangi bir anında pilot koltuk numaranız ile beraber isminizi söyleyip sizleri ayağa kaldırdığında kız arkadaşınıza teklifinizi yapabilir ve bu anı birine vereceğiniz telefonl alınacak video kaydı ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir