Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

En İyi Düğün Şarkıları En İyi Düğün Şarkıları
Hayatınızın en özel anına eşlik etmesini istediğiniz düğün şarkıları konusunda  karar veremiyor musunuz? Sizler için en güzel düğün şarkıları listesi hazırladık. İşte sizler için hazırladığımız... En İyi Düğün Şarkıları

Hayatınızın en özel anına eşlik etmesini istediğiniz düğün şarkıları konusunda  karar veremiyor musunuz? Sizler için en güzel düğün şarkıları listesi hazırladık. İşte sizler için hazırladığımız en güzel düğün şarkıları listesi…

Jason Mraz – I Won’t Give Up

Bizden vazgeçmeyeceğim gökyüzü dalgalansa bile…”

İki kişinin birbirine verdiği kutsal sözün, bağlılık yemininin muazzam bir timsali olan bu şarkı, hayatınızı birleştireceğiniz adamın gözlerine bakarken gökyüzünü izliyor hissiyatı uyandırıyor. Jason Mraz’ın popüler şarkısı I Won’t Give Up mükemmel bir düğün şarkısı olacaktır.

The Cure – Love Song

1989’da yayınlanan bu güzel parça yayınlandığı günden beri kült aşk şarkıları arasında kabul ediliyor. Birçok şarkıcının yeniden yorumladığı Love Song yalnız kaldığınızda tekrar evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz o kişiye adayabileceğiniz düğün şarkılarından bir tanesi.

Düğün Şarkıları

Düğün Şarkıları Olarak Seçilebilecek Şarkılardan Birisi Olan The Cure, Love Song

Coldplay – Yellow

Coldplay’in klasikleşen parçalarından olan Yellow; naifliği ve sözlerinin anlam dolu olmasıyla dününüze eşlik edecek en güzel şarkılardan biri. “Yıldızlara bak. Senin için nasıl da parlıyorlar” diyerek sevdiğiniz kişiye sımsıkı sarılacağınız o anı taçlandırabilirsiniz.

Hooverphonic – Mad About You

Aşkından deli olanlar için çok doğru bir tercih olacak olan Mad About You düğününüze eşsiz anlar katacak parçalardan bir tanesi. Eski ve az bilinen bir parça olmasıyla da davetlileri şaşırtabilirsiniz.

Düğün Şarkıları Listesi

Düğün Şarkıları Listesinde Yer Alan Hooverphonic, Mad About You

Frankie Valli – Can’t Take My Eyes Off You

Sıkça tercih edilen bir düğün şarkısı olmasına karşın asla klişeleşmeyen ve hatta anlamlı oluşuyla o özel geceye en çok yakışan şarkılardan biridir. Frank Sinatra, Joseph Vincent gibi usta isimlerden de dinlediğimiz bu kült eser; tüm versiyonlarıyla kalbimizi çalmayı başarmıştır. Hayatınızın en özel gecesinde gözlerinizi ayıramadığınız kişiye “Seni seviyorum bebeğim!” diye haykırarak dans etmek oldukça değerli bir an olacaktır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir