Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Elbiseleri Tamamlayacak Desenli Çorap Modelleri Elbiseleri Tamamlayacak Desenli Çorap Modelleri
Desenli çorap modası hoş ve şirin görünümüyle son zamanlarda popüler duruma gelmiş halde. Yaratıcı ve renkli tasarımlı çorap modelleriyle, üzerine de uygun bir elbise... Elbiseleri Tamamlayacak Desenli Çorap Modelleri

Desenli çorap modası hoş ve şirin görünümüyle son zamanlarda popüler duruma gelmiş halde. Yaratıcı ve renkli tasarımlı çorap modelleriyle, üzerine de uygun bir elbise seçimi yaptığınız takdirde oldukça dikkat çeken ve hoş bir tarz yaratabilirsiniz.

Sadece Kadınlar Değil, Erkekler de Tercih Ediyor!

Son zamanlarda trend haline gelen desenli çorapları erkeklerin de ayaklarında görürseniz hiç şaşırmayın. Sade ve düz renkli bir pantolonun altına renkli çoraplar erkeklerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Desenli çorap modelleri

Desenli çorap modelleri

Farklı tasarımda ve renklerde çoraplar erkekler tarafından farklı şekillerde kombine edilerek marjinal bir giyim stiline dönüşüyor. Eskiden siyah ya da düz renkte çoraplar modayken şimdiyse çorap konusunda ilginç desenli çorap kombinleri tercih ediliyor. Desenli çorap modelleri erkekler için şık ve bir o kadar da erkekliği gülünç duruma düşürmeyecek şekilde karşınıza çıkabilir.

Desenli Çorap Kombinleri

Çoraplar ayakkabıların içinde kaldığından dolayı birçoğu çorap satın alırken çoraplarn renk ve desenlerine pek dikkat etmemektedir. Çoraplar birer giyim aksesuarı veyahut da giyim tarzının bir unsuru olarak görülmüyordu. Günümüzdeyse yeni moda akımları sayesinde çoraplara bakış açısı değişmiş durumda.

Desenli çorap kombinleri

Desenli çorap kombinleri

Çorap Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Desenli çorap modelleri yalnızca kot pantolonla giyilmemelidir. Kot pantolon rengiyle çorabın rengi ve deseni uyumlu olmalıdır. Bilekten yüksek ayakkabılar için ayak bileklerinizin hemen üstünde kalacak çorap modelleri tercih edilmelidir.

Kahverengi ya da sarı bir botla giyilecek renkli ve desenli çoraplar koyu bir renkte pantolonla hoş bir görünüm sağlayabilir. Sarı renkte erkek çoraplarıysa beyaz spor ayakkabısı ile stilinize dinamik bir tarz katabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir