Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Dünyanın En Pahalı Giysileri Ve Sahipleri Dünyanın En Pahalı Giysileri Ve Sahipleri
Giysiler herkesin fakat özellikle de kadınların çok fazla para harcadıkları ve ilgi duydukları bir şeydir. Kıyafetler kişinin görüşünü değiştirdiği için hatta günümüzde kişiye verilen... Dünyanın En Pahalı Giysileri Ve Sahipleri

Giysiler herkesin fakat özellikle de kadınların çok fazla para harcadıkları ve ilgi duydukları bir şeydir. Kıyafetler kişinin görüşünü değiştirdiği için hatta günümüzde kişiye verilen önemi değiştirdiği için insanlar çok fazla önem vermektedir. Bu yüzden de artık kıyafetler kalitesi haricinde fiyatı ile değerlendirilmektedirler. Bu yüzden de kıyafetler günden güne fiyatlarını arttırmaktadır. Özellikle galalar da giyilen kıyafetlerin fiyatları oldukça fazla olduğu bilinmektedir. Dünyanın en pahalı giysileri galalar da sergilenmektedir.

Dünyanın En Pahalı Giysisi

Tartışmasız ki dünyanın en pahalı giysisi herkesin daha önce muhakkak gördüğü İngiltere’nin ilk gelinine ait. Kate Middleton’un gelinliği tam 250 bin sterlin değerinde. Herkesin hayranlıkla baktığı bu elbise için çok fazla çalışıldığı bilinmekteydi.

Dünyanın İkinci Pahalı Elbisesi

Gelinlikten sonra gelen dünyanın en pahalı ikinci elbisesi yine kraliyet ailesine ait bir elbise. Prenses Diana’nın Beyaz sarayda bir davette giydiği siyah elbisenin değeri tam 400 bin dolar.

Dünyanın Üçüncü Pahalı Elbisesi

Üçüncülük çoğu kişinin beyaz perdeden hayran olduğu bir oyuncuya ait. Marilyn Monroe’nun meşhur beyaz elbisesi 2011 yılında bir açık arttırmada sahibini buldu. 5,6 milyon dolara satın alınan bu elbise bir kişiye ait olmadığı için üçüncülük aldığı söylenmekte.

Dünyanın Dördüncü Pahalı Elbisesi

Üçüncülük gibi dördüncülükte çoğu kişinin filmlerde bildiği bir kıyafete ait. Açık arttırmada fiyatı tam 2,5 milyon dolara satılan bu kıyafet Tiffany’de Kahvaltı filminde hepimizin bildiği Audrey Hepburn’ün üzerinde giydiği siyah elbise. Bir kişiye ait olmadığı ve açık arttırmada bu fiyatta satıldığı için dördüncülüğü aldığı söyleniyor.

Dünyanın Beşinci Pahalı Elbisesi

Beşincilik ise yine bir oyuncuya ait fakat bu elbiseyi değerli kılan yine oyuncu. Nicole Kidman Oscar töreninde üzerindeki kıyafeti alması için 2 milyon dolar verilmiş ve buda dolaylı olarak elbisenin fiyatını belirlemiş.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir