Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin Tüyolar Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin Tüyolar
Her yaştan kadın dolgun ve etkileyici dudaklara sahip olmak ister. Dolgun dudaklar için piyasada birçok ürün bulunmaktadır.  Bu ürünler çoğu zaman insan sağlığını tehdit... Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin Tüyolar

Her yaştan kadın dolgun ve etkileyici dudaklara sahip olmak ister. Dolgun dudaklar için piyasada birçok ürün bulunmaktadır.  Bu ürünler çoğu zaman insan sağlığını tehdit edici nitelikte olup olumlu sonuç vermediği gibi ciltte bozukluklara da sebep olmaktadır.

Doğal Dolgunluk Sağlamak Mümkün

Bazı doğal ürünler ve makyaj hileleri ile dolgun dudaklar hayal değil gerçek olabilir. Bal ile zeytinyağını karıştırarak temiz diş fırçasıyla her akşam yatmadan dudaklara masaj yaparak uygulayıp on dakika bekletip yıkamak etkili sonuç verecektir. Tarçın yağı, biber yağı gibi ürünleri rujların içine eklemek dolgun görünüm sağlamak için oldukça etkilidir.

Kısa Süreli Dolgunluk

Doğal yöntemlerin kısa süreli olanlarından tarçın yağını akşam yatmadan ve sabah kalkınca doğrudan dudaklara uygulamakta dudak büyütmede olumlu sonuç verecektir. Doğal ama kısa zamanlı dolgunlaştırıcılardan biride acı biber.  Acı biberi doğrudan dudaklara uygulamak yanmayla beraber dolgun dudaklarıda beraberinde getirecektir.

Makyaj Hileleriyle Dolgunluk

Doğal yöntemlerden sonra dudak büyütmede etkili bir diğer yöntem ise makyaj hileleridir. Dolgun dudaklar için ne yapmalı diyorsanız dudaklarınızı kalemle kontürlemeniz yani çerçevelemeniz gerekecektir. Dudak kontürlemek için yapmanız gereken dudak renginizin birkaç koyu tonunda dudak kalemi ile alt dudağınızın kenarına ince bir çizgi çekmek. Bu çizgiden sonra uygulayacağız rujla dudaklarınız eskisinden daha dolgun görünecektir.

Parlak ve Dolgun

Dudak kalemleri genel olarak hem dudak makyajının kalıcılığını artırmakta hem de dudakları büyük göstermektedir. Ruj sürmeden önce dudakları önce kalemle çerçeveleyip içini doldurmak dolgun dudaklar için yeterli olacaktır. Günümüzde mat rujlar ne kadar revaçta olsa da parlak görünen dudaklar daha dolgun görünmektedir bu yüzden rujun üstüne uygulanacak parlatıcılarla hileli dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir