Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Diz Üstü Çizme Nasıl Giyilir? Diz Üstü Çizme Nasıl Giyilir?
Diz üstü çizmeler bayanlar için her mevsim tercih edebilecekleri ve birçok değişik şekilde kombinde kullanabilecekleri bir tercih olarak öne çıkmaktadır. Diz üstü çizme giyimine... Diz Üstü Çizme Nasıl Giyilir?

Diz üstü çizmeler bayanlar için her mevsim tercih edebilecekleri ve birçok değişik şekilde kombinde kullanabilecekleri bir tercih olarak öne çıkmaktadır. Diz üstü çizme giyimine ve kombinlenmesine daha yakından bakalım.

BİRAZ DEKOLTE

Etek boyunuzun ya da elbise boyunuzun iki parmak kadar aşağısından başlayacak bir çizme ile hafif ve abartılı olmayan bir dekolte tercihi yaparak şık bir görünüm yakalayacağınız gibi çekici bir görünüme de sahip olacaksınız.

KALİTEDEN ŞAŞMAYIN

Oldukça gösterişli ve karakteristik yapısı olan diz üstü çizmeler değişik yapıda ve materyalde üretilmiş tarzda olabilir. Süet veya deri gibi özellikteki çizmeleri tercih ettiğinizde bu ürünlerin kalitelerine çok dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz çizmelerin materyal özellikleri yanında renk ve model tasarımlarına da dikkat ederek kendi beğeninize ve gardırobunuzdaki kıyafetlere uyumuna göre tercih etmeniz de akılcı bir yöntem olacaktır. Bu noktadan sonra diz üstü çizme nasıl giyilir ve nasıl kombinlenir gibi huşulara özen gösterebilirsiniz.

RESMİ BİR GÖRÜNÜM

Ofis içi ve resmi ortamlarda yapacağınız kıyafet tercihleriniz için diz üstü çizmeler en özel kombin parçalarınızdan biri olacak. Diz üstü çizme tercihi ile çorap gibi kullanacağınız bu parça size eforsuz şıklık kazandıracak. Bu tercih ile ayrıca bacak boyunuz da ince uzun bir görünüme kavuşacak.

SÜET VE DERİNİN UYUMU

Farklı materyallerin uyumunu kıyafetinize yansıtabilirsiniz. Deri eteklerinizi süet çizmelerle kombinlediğinizde hoş ve göz alıcı görüntü elde edeceksiniz Elde edeceğiniz tasarımı aksesuar, fular ve şal gibi tercihlerle özel bir tasarıma kavuşturabilirsiniz.

MİNİ VE YIRTMAÇLAR

Şık ve zarif elbise kombinleri için dizüstü çizme tercihi ile beraber mini etek tercihi yaparak istediğiniz sonuca ulaşacaksınız. Kombininzi feminen ve dikkat çekici bir kimliğe büründürmek istiyorsanız diz üstü çizme ile beraber yırtmaçlı kıyafet kombini tercih ettiğinizde istediğiniz sonucu el etmeniz çok daha kolay olacak.

AĞIRBAŞLI YA DA DİNAMİK

Diz üstü çizme tercihi yaparken renklerin ve modellerin uyumuna ve anlamlarına göre karakteristik bir kombin oluşturabilirsiniz. Koyu ve kadife tonlarla ağırbaşlı bir kombin yapabilecekken, canlı ve dinamik renklerle de enerjik bir karaktere bürünebilirsiniz.

Foto Galeri

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir