Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Dikkat Çeken 2019 Korku Filmleri Dikkat Çeken 2019 Korku Filmleri
2019 korku filmleri yeni ve ürpertici atmosferleri ile izleyicileri büyülüyor. Hepsi birbirinden iddialı 2019 korku aksiyon filmleri listesi bu yıl da korku filmi severleri... Dikkat Çeken 2019 Korku Filmleri

2019 korku filmleri yeni ve ürpertici atmosferleri ile izleyicileri büyülüyor. Hepsi birbirinden iddialı 2019 korku aksiyon filmleri listesi bu yıl da korku filmi severleri memnun etti. Farklı tarz ve ortamlarda işlenen onlarca başarılı filmin çıktığı bir yıl olan 2019’da korku filmi adına klasik olacak filmler vizyona girdi. Sevenlerin heyecanla beklediği ve memnun kaldığı, izlerken korkudan titremenize neden olacak en iyi 2019 korku filmi önerileri:

Hayvan Mezarlığı

Usta korku yazarı Stephen King”in aynı adlı romanından uyarlanan Hayvan Mezarlığı, 2019 korku filmleri yeni listesinde ilk sıralarda yer alıyor. 1992 yılı yapımına göre eleştirmenlerden geçer not alamasa da bir klasik olmaya aday görünüyor. Korku ve gerilimi iliklerine kadar hissedeceğiniz bir film.

2019 korku filmleri yeni

2019 korku filmleri yeni

O/Bölüm 2

Yine bir Stephen King başyapıtı olan O filmi, ikinci versiyonunun ikinci bölümü ile sinemaseverlerden tam not aldı. Usta oyuncular ve muhteşem senaryosu ile vizyona girdiği andan itibaren büyük beğeni toplayan filmi izledikten sonra palyaçolar artık size eskisi gibi görünmeyecek.

Biz

Kuşkusuz 2019 korku aksiyon filmleri arasında en merakla beklenen film Biz’dir. Farklı konusu ve çarpıcı finali ile izleyiciyi koltuğa bağlayan film, mutlaka izlenmesi gereken filmler listesine eklenmeli.

2019 korku aksiyon filmleri

2019 korku aksiyon filmleri

Ölümcül Sular

2019 korku filmi önerileri listesine girmesi tartışmasız olan bir diğer film ise Ölümcül Sular. Kasırga felaketi sonrası bir grup insanın yaşadığı travma ve sonuçlarına odaklanan filmde, korkuyu ve çaresizliği yakından hissedeceksiniz.

Kuyu

Yaşadığı sorunlardan kaçan bir annenin oğlu ile beraber kurduğu yeni yaşamda, oğlunun kaybolması sonunda yeni açmazlar meydana gelir. Sorunlarla başlayıp daha büyük sorunlara doğru ilerleyen film Kuyu’da hem psikolojik hem de fiziksel anlamda gerilimi yaşayacaksınız.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir