Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Depresyon Hırkası Modelleri: Mutluluk Hırkaları  Depresyon Hırkası Modelleri: Mutluluk Hırkaları 
Nirvana’nın solisti Kurt Cobain sayesinde moda haline gelen depresyon hırkası tekrar moda! Sevgiliniz mi terk etti, hayatınız istediğiniz gibi değil mi?  Mutsuzluğun simgesi haline gelmiş bu... Depresyon Hırkası Modelleri: Mutluluk Hırkaları 

Nirvana’nın solisti Kurt Cobain sayesinde moda haline gelen depresyon hırkası tekrar moda! Sevgiliniz mi terk etti, hayatınız istediğiniz gibi değil mi?  Mutsuzluğun simgesi haline gelmiş bu hırkaya sarılabilirsiniz! Hırkayı seviyorum ama mutluyum diyorsanız, gelin sizin için derlediğimiz sonbahar hırka modelleri hakkındaki yazımıza bir göz atın. İşte sonbahar elbise hırka kombinleri ve dahası!

Sonbahar hırka modelleri

Sonbahar hırka modelleri

1.Salaş Hırka Modası

Salaş hırkalar ister elbise ister kot ve tişört giyin tam bir kurtarıcı! Hırkalar, serinleyen havalarla birlikte sonbahar modasının en önemli parçası haline geliyor. İster giyin ister belinize bağlayın ama mutlaka yanınıza hırkanızı alın!

2.Sonbahar Hırka Modelleri

Sonbahar hırka modelleri özellikle kahve tonları ve nötr renklerden oluşuyor. Sonbaharın tüm renklerini üzerinizde taşıyabilirsiniz! Depresyon hırkası kadın için her zaman mutsuzluk demek değildir. Sonbaharın tüm güzelliklerini sırtınızda sıcacık bir hırkayla keşfedebilirsiniz!

3.Elbise Hırka Kombin Önerileri

İster pantolon ister elbise giyin üzerinize alacağınız bir hırka şıklığınıza şıklık katacaktır. Sonbahar elbise hırka kombinleri ile bu sene moda olan uzun çizmeleri kullanabilirsiniz. Elbise üzerine giyeceğiniz uzun bir hırka ile hem rahat hem havalı bir tarz yakalayabilirsiniz. Kısa salaş bir hırka da çiçekli hoş bir elbise ile çok yakışacaktır!

Sonbahar elbise hırka kombinleri

Sonbahar elbise hırka kombinleri

4. Zamansız Bir Moda

Depresyon hırkası kadın modasında adeta zamansız bir parça! Salaş, rahat ve havalı olmanın en kolay yolu tarzınıza uygun bir hırka giymektir. Renk renk, model model birçok seçeneği olan bu hırka mutlaka dolabınızda bulunmalı! Sonbahar elbise hırka kombinleri ile birlikte uzun çizmeleri kullanarak güncel modayı da yakalayabilirsiniz. Bu kullanışlı hırka ile salaş, rahat ve şık olmanız işten değil! Mutlu günlerde elbise ile mutsuzken pijamalarınızla kombinleyebilirsiniz!

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir