Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Dantel Ceket Modelleri Dolabınızda Yer Alsın Dantel Ceket Modelleri Dolabınızda Yer Alsın
Dantel ceket modelleri sıklıkla görülen bir akım haline geliyor. Dantel hangi kıyafete dönüştürülürse o kıyafete zarafet ve şıklık kattığı herkes tarafından biliniyor. Elbise, bluz,... Dantel Ceket Modelleri Dolabınızda Yer Alsın

Dantel ceket modelleri sıklıkla görülen bir akım haline geliyor. Dantel hangi kıyafete dönüştürülürse o kıyafete zarafet ve şıklık kattığı herkes tarafından biliniyor. Elbise, bluz, pantolon detayları olarak görmeye alıştığınız bu eşsiz kumaş artık ceket haliyle günlük hayata girmeyi başarıyor. Abiyenin bir parçası olmaktan çıkıp, jean pantolon ve sade bir tişörtün tamamlayıcısı oluyor.

Her Yerde Dantel Ceketle Görünmek

Sabah uyandığınızda ilk iş ruh halinizi yansıtan kıyafetleri seçmek oluyor. İşe gitmek için kıyafetinizin üstüne bir de dantel ceketi giyince mutlaka aynaya bakın. Dantelin gizeminin ruhunuza iyi geldiğini görürsünüz.

Dantel ceket kombinleri

Dantel ceket kombinleri

Dantel Ceket Nasıl Tercih Edilmeli?

Dantel ceket kombinleri yapmak kolay ve keyiflidir. Bu ceketi kullanırken dikkat etmeniz gereken kıyafet seçimlerinizin sade olmasıdır. Birden fazla desenin beraber kullanılması karmaşıklığın sebebidir. Dantel ceketler bir çok kıyafetle kombinlenebilir.

  • Büstiyer ve kumaş pantolon kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Kendinize yakışan bir etek ve dar bir bluz uyumunda tercihiniz olmalı.
  • Vücudu saran bir jean ve askılı bluzla üzerinize rahatlıkla giyebilirsiniz.
  • Dantel detaylı bir etek veya tayt ile kombin yapılabilir.
  • Gardıropların demirbaşı olan siyah bir elbiseyle dantel ceket harika bir uyum sağlayabilir.

Uyumsuz Görünmeyin

Dantel ceket tek başına bir detay olduğu için, kıyafet seçiminizde dikkatli olmalısınız. Ekose bir pantolon veya etekle asla denemeyin. Ekoseye ve dantele gölge düşürmüş olursunuz. Deri parçalarla birleştirmek de risklidir. Derinin asiliği ile dantelin romantikliği anlaşmazlıkla sonuçlanır ve kendilerini ifade edemezler. Leopar, kaz ayağı, zebra gibi desenlerle yine karmaşık bir görüntü olacağından dantel, kayıp bir görüntüye girer.

Dantel ceket modelleri

Dantel ceket modelleri

Abiyenin Yakın Dostu

Dantel ceketli abiyeler uyum konusunda bütünlük sağlıyor. Abiye ile dantel ceketi aynı renkte kullanabileceğiniz gibi kontrast olarak da deneyebilirsiniz. Örneğin; pudra pembe bir abiyenin üzerine siyah tercihiniz olabilir. Dantel ceketli abiyeler, özel günlerin en şık tamamlayıcısı olarak rahatlıkla kullanılıyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir