Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Cilt Bakımı Maskeleri İle Yaza Bomba Gibi Girin Cilt Bakımı Maskeleri İle Yaza Bomba Gibi Girin
Yaz geldi ve elbette yazın enerjisine uygun bir cilt birlikteliği en çok istenilen ve çabası gösterilen durumlardandır. Peki yazın enerji ve sinerjisine uygun cilt... Cilt Bakımı Maskeleri İle Yaza Bomba Gibi Girin

Yaz geldi ve elbette yazın enerjisine uygun bir cilt birlikteliği en çok istenilen ve çabası gösterilen durumlardandır. Peki yazın enerji ve sinerjisine uygun cilt bakımını nasıl gerçekleştirmelisiniz? Elbette ki pekçok yolu var ama önemli olan başlangıç noktası olacaktır. Oda cilt tipinizin ve cildinize katmak istediklerinizin ne olduğu konusunda sağlıklı donelerinizin değerlendirmesini de sağlıklı yapmış olmanız gerekecektir. Cildinizde eksik olan veya ekstra katmak istediğimiz durumlar her ne olursa olsun bunun muhakkak kurtarıcı bir maske formülü söz konusudur. Bu yazımızda sizlere cilt maskeleri ile ilgili detaylı bilgi veriyor olacağız.

Beyaz Dutla Gelen Canlılık

Yaz ayları normalden fazla hatta en çok sıvı kaybedilen aylar olduğu için cilt kuruluğuna ve dolayısıyla cildin cansız görünümüne sebebiyet vermektedir. Fakat beyaz dutun da özellikle mevsimsel meyve olarak bu probleme oldukça pratik ve kolay yollu çözüm ortağı olduğunu bilmiyorsanız öğrenmenin tam zamanı deriz. Beyaz dutu ezerek oluşturacağınız posayı yüzünüze cilt maskesi olarak uygulayıp 20 dakika kadar bekletin ve sonuca odaklanın. Işıl ışıl bir cilt ve neme doymuşluğu derinden hissedeceksiniz.

Cildin Güzelliği Nem Oranıyla Doğru Orantılıdır..

Cildimiz nem seviyesi düştükçe deforme, solgun ve kırışıklığa meyilli olur. Onun için cildin nem dengesini koruyucu önlemler olmazsa olmaz ve evimizde kolayca elde edebileceğimiz pratik maske yöntemleriyle oldukça da kolaydır. Filmlerde de sıklıkla şahit olduğumuz salatalık sahneleri bir realitenin sonucu sizler de evinizde salatalığı iyice ezip maske uygulaması olacak kıvama getirip yüzünüze uygulayın ve 15 dakika bekleyin. Gerekli nem dengesine kavuşacak olan cildiniz, hem ferahlamış hem de nemin etkisiyle canlanmış görüntünün sahibi olacaktır.

Güzelliğin ve Sağlığın Olmazsa Olmazı Su..

Güzelleşmek ve yaza bomba gibi bir cilt ile girmek için cilt maskeleri uygulamalarımıza en büyük destek yeterli su kullanımı olacaktır. Zira yetersiz su kullanımı söz konusuysa cildinize dışarıdan her türlü uygulamanın eksik kalmasının en temel sebebi olacağını bilmenizde yarar vardır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir