Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Çiçekli Elbise Modelleri 2019 Çiçekli Elbise Modelleri 2019
Nasıl bir tarza sahip olursanız olun, giysi dolabınızda mutlaka birkaç parça elbiseniz vardır. Elbise giymek birçok yönden kurtarıcıdır. En basitinden en kolay kombin parçası... Çiçekli Elbise Modelleri 2019

Nasıl bir tarza sahip olursanız olun, giysi dolabınızda mutlaka birkaç parça elbiseniz vardır. Elbise giymek birçok yönden kurtarıcıdır. En basitinden en kolay kombin parçası elbisedir. Tek parça olan elbiseler, kendi başlarına bile şıklığı yakalamanız için yeterli olabilir. 2019 sezonunda ise çiçekli elbiseler büyük ilgi görüyor.

Hangi Ayakkabılarla Tercih Edilir?

Çiçekli elbiselerin en güzel yanı herhangi bir sınırlama getirmemesi. Aynı elbiseyi sabah hafif sandaletlerle ve sneaker ayakkabılarla giyerken akşam çiçekli elbise topuklu ayakkabı kombinleri yaparak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Kısa Saçlar Ön Planda

Neredeyse son iki senedir kısa saç modası kadınlar arasında ilgi görüyor. Özellikle küt veya kahküllü modeller, uzun saçlara göre daha modern bir çizgide duruyor. Saçlarınız kısaysa düzleştirebilir veya doğal dalgalar yapabilirsiniz. Çiçekli elbise saç modelleri arasında büyük bandanaları görmek de mümkün. Renk renk bandana ve fularları saçlarınızda kullanabilirsiniz.

Çiçekli Elbise Saç Modelleri

Çiçekli Elbise Saç Modellerinde Revaçta Olan Kısa Saçlar

Saçlarınızı tepeden bir at kuyruğu yapın ve fularla bağlayın. Fularların kulakları saçınızla birlikte aşağı dökülebilir. Ancak zaten renkli ve yoğun desenli bir elbise tercih ediyorsanız, fuların daha sade renklerde olmasına dikkat edebilirsiniz.

Sade Eşarp Seçimleri Göz Yormaz

Bu sezonun öne çıkan parçaları arasında uzun elbiseler göze çarpıyor. Yani hem saçları açık hem de başörtülü kadınlar bu modelleri istedikleri gibi kullanabilirler. Başörtülü kadınlar çiçekli elbise giyecekleri zaman, çiçekli elbise üstüne eşarp seçimi konusunda titiz davranmalılar. Zaten yoğun desenli bu elbiselerle birlikte sade ve tek renk eşarp modelleri daha uygun olacaktır.

Çiçekli Elbise Üstüne Eşarp

Çiçekli Elbise Üstüne Eşarp Önerileri

Her Mevsim Kullanın

Çiçekli elbiselerinizi çok seviyor ancak sadece bahar ve yaz aylarında giyiniyor olmaktan şikayet ediyorsanız, farklı kombinlerle her mevsim kullanabilirsiniz. Elbisenizin üzerine kalın bir kazak, altına ise kazakla aynı renklerde yünlü bir çorap giyebilir, kombinizi botlarla tamamlayabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir