Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Çantanızda Mutlaka Bulundurmanız Gereken Makyaj Ürünleri Çantanızda Mutlaka Bulundurmanız Gereken Makyaj Ürünleri
Kadınların vazgeçilmez ürünleri şüphesiz ki makyaj ürünleri olmaktadır. Belirli bir bürçeyi mutlaka makyaj malzemelerine ayrııyorsanız vazgeçemediğiniz ürünler var demektir. Bu ürünleri sürekli çantada taşımak... Çantanızda Mutlaka Bulundurmanız Gereken Makyaj Ürünleri

Kadınların vazgeçilmez ürünleri şüphesiz ki makyaj ürünleri olmaktadır. Belirli bir bürçeyi mutlaka makyaj malzemelerine ayrııyorsanız vazgeçemediğiniz ürünler var demektir. Bu ürünleri sürekli çantada taşımak makyaj tazeleme açısından oldukça önemlidir. Yaz aylarında ağır makyaj yapılamaması sık tazeleme ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bazı ipuçları ile çantanızda taşıyacağınız doğru malzemeleri bulabilir bu sayede yaz aylarında fresh bir görüntü elde edebilirsiniz.

1)Ruj

Her yaş grubundan kadının çantasındaneksik olmayan malzemelerin başında ruj gelmektedir. Soft bir ruju çantanızdan eksik etmeyerek her zaman iddialı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Özellikle beyaz tenliyseniz ruj çantanızdan mutlaka eksik olmamalıdır. Farklı renkteki küçük rujları taşırsanız her ortama uygun bir makyaj malzemesi bulundurmuş olursunuz

2)Renkli güneş kremi

Yaz aylarında güneş ışıklarının dik açıyla gelmesi nedeniyle yüzde deformiteler meydana gelebilmektedir. Bu nedenle çantanızdan ayırmayacağınız bir güneş kremi kurtarıcınız olacaktır. Son zamanlarda bb krem yerine de geçebilen bu ürünler hem kusurlarınızı örtmeye yarayacak hem de güneşten korunmanızı sağlayacaktır.

3)Rimel

Artık denize bile girmemizi mümkün kılan rimellerin bulunması , rimeli hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri yapmaktadır. Çantanızda kolaylıkla taşıyabilmeniz yer tasarrufu açısından da kolaylık sağlamaktadır. Küçük bir rimel dokunuşu ile hoş bir görünüm kazanmanız mümkündür.

4)Allık

Hafif bir pembelik makyaj görüntüsünün olmazsa olmazıdır. Bu pembeliği sağlamak adına da şeftali ya da bronz tonlarda allık kullanabilirsiniz. Çanta boyları işinizi baya kolaylaştıtacaktır. Allık makyajı tamamlamak için son dokunuşlardan biridir.

5)Su bazlı göz kalemi

Kirpik diplerinize uygulayacağınız hafif bir göz kalemi gözlerinize canlılık katacaktır. Bu uygulamayı yaparken akmayan suz bazlı kalemleri tercih etmeniz gün içerisinde makyajınızın bozulmaması için oldukça önemlidir.

Yaz aylarında yapacağınız küçük dokunuşlar hem bakımlı hem de rahat bir görüntü sağlamanızı kolaylaştıracaktır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir