Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Büyük Beden Abiye Modelleri 2019 Büyük Beden Abiye Modelleri 2019
Moda dünyası, ortak güzellik algılarına göre şekillenirken bir yandan da bu algıları yönlendiriyor. 60’lı 70’li yıllardaki güzellik anlayışına göre, balık etli ve kıvrımlı kadınlar... Büyük Beden Abiye Modelleri 2019

Moda dünyası, ortak güzellik algılarına göre şekillenirken bir yandan da bu algıları yönlendiriyor. 60’lı 70’li yıllardaki güzellik anlayışına göre, balık etli ve kıvrımlı kadınlar ideal görüntü çiziyordu. Günümüzde ise, zayıflık mutlak güzellik yolu olarak gösteriliyor. Yani herhangi bir mağazaya gittiğinizde küçük beden kıyafetlerin arasında, kendinizi “Büyük beden abiyeler nerede?” diye sorarken bulabilirsiniz. Ancak katılacağınız tören veya davetlerde, şık abiyeler içerisinde güzel görünmeniz için en önemli koşul vücut ölçüleriniz veya tartıda gördüğünüz 2 ve 3 haneli sayılar değil.

Büyük Beden Abiyeler Nerede

Büyük Beden Abiyeler Nerede Bulunur?

Dikkatleri, Bakılmasını İstediğiniz Yere Çekin

Öncelikle vücut tipinizi belirlemenizde fayda var. Eğer daha çok göbek ve bel bölgenizden kilo alıyorsanız, bu bölgelerde drape ve işlemelerle küçük oyunların yapıldığı kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Göbek bölgesine kilo alan yani çoğunlukla elma tipi vücuda sahip olan kadınların genellikle çok güzel, düz ve kaslı bacakları olur. Abiyede derin bir bacak yırtmacı tercih edebilir ve dikkatleri bacaklarınıza çekebilirsiniz. Büyük beden abiye modelleri, büyükanne elbisesini giymişsiniz gibi görünmek zorunda değil. Derin bir yırtmaç sizi tahmin etmediğiniz kadar seksi gösterebilir.

Doğru Beden Seçimi Önemli

Eğer vücudunuzun üst kısmının ve kollarınızın daha kilolu olduğunu düşünüyorsanız bu sefer bu yerlerde bazı küçük oyunlar yapabilirsiniz. Unutmayın ki, bedeninizden daha küçük veya destekli sütyenler göğüslerinizin olduğundan büyük görünmesine sebep olacaktır. Bu sebeple elbisenizin göğüs bölgesinin kupu bir beden daha büyük olabilir. Özellikle üst kollarınızın dikkat çekmesini istemiyor iseniz, büyük beden abiye modelleri arasından, omuzlardan kollara doğru tüllerin döküldüğü modelleri tercih edebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye Seçimi

Büyük Beden Abiye Seçimi Nasıl Olmalı?

Dekolteyi Doğru Yerde Kullanın 

Eğer alt vücudunuzu ve bacaklarınızı beğenmiyorsanız, o zaman yere kadar uçuş uçuş bir elbise tercih edebilirsiniz. Dekolte kullanmak istiyorsanız, bunlara göğüs veya sırt bölgelerinizde yer verebilirsiniz. Büyük beden abiye modelleri arasında bolca uzun model bulabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir