Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Bu Yaz Dolabınızda Bu Parçalara Yer Açın Bu Yaz Dolabınızda Bu Parçalara Yer Açın
Yaz dönemlerinde kıyafetler çok daha farklılaşıyor ve siz de doğru parçalar için dolabınızda yer açmalısınız. Peki bu parçalar neler? Hangi tercihlerle daha zengin bir... Bu Yaz Dolabınızda Bu Parçalara Yer Açın

Yaz dönemlerinde kıyafetler çok daha farklılaşıyor ve siz de doğru parçalar için dolabınızda yer açmalısınız. Peki bu parçalar neler? Hangi tercihlerle daha zengin bir gardıroba sahip olabilirsiniz ?

-Renkli tişörtler

Yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından birisi şüphesiz tişörtlerdir. Rengarenk tişörtleri dolabınıza ekleyerek rahat bir şekilde kombin yapmayı sağlayabilirsiniz. Turuncu , pembe, kırmızı tişörtler çoğu renkle güzel birleştirileceği için tişört tercihleriniz oldukça önemlidir. Kot pantolonlar ile de çok rahat uyum sağlamak istiyorsanız bu tişörtler tam sizlik.

-Elbiseler

Omuz açık, askılı, ipli bir çok elbise modeli yaz aylarında kurtarıcıdır. Tek parça kıyafetler hem iş için hem günlük kullanımınız için kolay seçim yapmanızı sağlamaktadır. Çiçekli desenler bu senenin en çok takip edilen ve uygulanan modası. Bu renkli ve içinizi açan elbise modellerini kullanarak güne giyim rahatlığı ile başlayabilirsiniz. İstediğiniz tarzda ayakkabılarla bu elbiseleri ister şık ister spor yapabilirsiniz.

-Salaş pantolonlar

Yaz aylarının en yoran tarafı şüphesiz sıcak havalar. Bu havalarda kot pantolonların sıkıntısını yaşamak istemiyorsanız dolabınıza salaş pantolonlar alarak güzel uyumlar sağlayabilirsiniz. Salaş pantolonlar hem size sıcak havaları unutturacak hem de tarzınıza yenilik getirecektir. Farklı desen ve renklerde olan bu pantolonlar topuklu ayakkabılarla da birleştirilebilmektedir.

-Etek ve şort

Etek ve şort hem geleneksel hem de modern çizgileri ortaya koyabilmektedir. Desenler her sene farklılaşsa da kurtarıcınız her zaman etek ve şort kombinleri olacaktır. Kendi giyim tarzınıza göre ister rahat ve spor isterseniz de şık kombinleyebilirsiniz.

-Büstiyerler

Yüksek bel etek veya pantolonların tamamlayıcısı büstiyerler farklı renk ve modellerle imdadınıza yetişiyor. Özellikle fit bit göbek bölgesine sahipseniz bu modeller güzelliğinizi ortaya çıkaracaktır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir