Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Bu Kış Modaya Uyanlar Çok İddialı Bu Kış Modaya Uyanlar Çok İddialı
Bu Kış Modaya Uyanlar Çok İddialı Her mevsimde şık olmak isteyen kadınlar için moda sektörü çalışmalarına tam gaz devam ediyor . Peki bu kış... Bu Kış Modaya Uyanlar Çok İddialı

Bu Kış Modaya Uyanlar Çok İddialı

Her mevsimde şık olmak isteyen kadınlar için moda sektörü çalışmalarına tam gaz devam ediyor . Peki bu kış kadınların üzerinde neler göreceğiz?
Ama önce renklerden bahsedelim!

2019 Sonbahar/Kış renk trendleri özellikle canlı renklerden hoşlananları can evinden vuracak. İddialı renklerle tüm gözler üzerinizde olacak. Özellikle bebe mavisi ve bir de pastel pembe ton dikkatlerden kaçmıyor. Pantone bu iki kışkırtıcı rengi 2016 yılında resmi renk olarak modaseverlere sunmuştu. Renkler öyle güzel ki 2017 kış trendleri arasında bu sene de yer bulacağa benziyorlar.

Ben burdayım demeden yapamam ! diyenler içinde , montlarda ve kabanlarda gold, platin, rose gold ve parıltılı fuşyalar görebileceğiz.

Gözlerinizi Alıştırın Şişme Montlar Geliyor

Hem sıcak tutsun hem de rahat olsun ha bir de ; güzel olsun diyen hanımlar bu kış rahat edecek. Tarihinin en parlak dönemini yaşayan şişme -Bomber- montlar bir çok ünlü markanın kreasyonunda yer aldı.

Baştan Aşağı Uyumlu Renkler

İki sene öncesine kadar “Banel” ve rüküş tabir edilen tek renk giyinme modası bomba gibi geri dönüyor. 2016 yılının başlarında Ton sür ton , yani bir birine uyumlu ve yakın renklerin kombinine alışmıştık. Büyük bir ivme kazanan bu stil yerini tepeden tırnağa aynı renklere boyanmaya bıraktı.

Omuzlar Açılıyor Kadifeler Giyiliyor

Degaje yaka 90lı yılların oratlığında popülerliğini arttırmıştı. Fakat kadife kumaş neredeyse unutulmaya yüz tutmuştu. Genellikle pantolonlarda görmeye alışık olduğumuz kadifeler inceltiliyor ve 2016-2017 kış kreasyonunda canlı renklerle elbiselere ,bluzlara konu oluyor. Dünyaca birbirinden ünlü markalar kadife yarışına girdi bile.
İç çamaşırlarına da sıçrayan bu kadife sevdası yine dünyaca ünlü İspanyol markalarının raflarında yerlerini aldılar bile !

SON OLARAK ALTERNATİF BİR TARZ YOLDA !

Moda sürekli yenileniyor , geçmiş zamanlar günümüze taşınıyor , demode olanlar bir anda revaçta !
Fakat, bu daha önce hiç yapılmamıştı. İsteyen istediğini giysin tarzını taşıyan bu akım , kimi moda yorumcularınca eleştirildi fakat moda severlerin beğenisini kazandı. Kumaş pantolonlar üzerine büyük leopar kürkler, bomber ceket altında stiletto ayakkabılar, konstrast renklerin uyumsuzluğu. Ne ararsanız var kısacası.Her yıl olduğu gibi bu yıl da ; İnsanlar kendine yakışanı giyebilir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir