Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Bu Kış Hepsi Bir Arada! 2019 Kış Modası Bu Kış Hepsi Bir Arada! 2019 Kış Modası
İlk karın yapması, ilk yağmurlarda ıslanmamız şerefine gardırobumuzda bu değişimlerden yararlanmalı. 2017 Kış sezonunda siyah ve boğucu renkler rafa kalkıyor; yerini eskilerin vazgeçilmezi kadifeler,... Bu Kış Hepsi Bir Arada! 2019 Kış Modası

İlk karın yapması, ilk yağmurlarda ıslanmamız şerefine gardırobumuzda bu değişimlerden yararlanmalı. 2017 Kış sezonunda siyah ve boğucu renkler rafa kalkıyor; yerini eskilerin vazgeçilmezi kadifeler, mor renkler alıyor. İşte bu kış gardırobumuzda olmazsa olmaz ürünler;

  • Konfor ve Sıcak

Bu Kışın şüphesiz vazgeçilmezleri arasında kalın, şişme ve rengârenk botlar yer alıyor. Soğuk kış aylarında sıcacık tutmasının yanı sıra farklı renk ve desenli olan bu montlarla tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz kesin!

  • Siyahı tahtından indirmeye geldi: Lila

Kar-Yağmur-Çamur üçlüsü bir araya geldiğinde tüm kadınların kıyafetlerde ortak tercihi siyah olacaktır. Fakat üzgünüm ki bu kış bu düşünceler rafa kalkıyor. Bu kış mor ve tonları, özellikle de lila rengi, soğuk zamanlarda adeta içimizi ısıtacağa benziyor.

  • Kadifenin dirilişi

Her dönem resmen bir tartışma konusu haline gelen kadife kumaşı, bu kış sezonunda bolca göreceğiz gibi. Özellikle de bol ve parlak kadife kumaşlar kadınların vazgeçilmezi olacağa benziyor.

  • Derinin farklı bir versiyonu

Bu kış deri kumaşlar rugan ve vinyil kumaşlar ile birleşerek moda defilelerinde boy göstermeye başladı. Benden size öneri eğer bu kış farklılık yaratmak istiyorsanız gardırobunuzdan bu kumaşlardan oluşan ceketlerini eksik etmeyin.

  • Omuz detayı

Buz gibi havada bile şıklığımdan ödün vermem diyen kadınlar için omzu düşük modeller bu kış öne çıkıyor. Özellikle omuz detaylı elbiseleri ve trikoları kaçırmadan almalısınız derim.

  • Klasik bir tat: Leopar

Popülaritesini asla yitirmeyen leopar desenleri bu kışta her sezon olduğu gibi moda olarak karşımıza çıkmakta. Uzun paltolarda, kazaklarda ve trikolarda bu sezon leopar desenini bolca göreceğiz gibi duruyor.

  • Trençkot

Bu kış sezonunda tüm moda dünyasında trençkot havası hâkim gibi gözüküyor. Düz renkler yerine, canlı renkleri, farklı kumaş ve desenleri tercih ederek bu klasik havadan farklı görünüme geçebilirsiniz.

  • Parlak ve Çekici

Son olarak bahsetmek istediğim konu ise bu kış gece hayatının parlak kumaşlar ile nasıl renkleneceği konusunda. Işıltılı-pullu ve payetli elbiseler canlı renklerle birleşiyor ve dolabınızda yerlerini almaya hazırlanıyorlar.

Foto Galeri

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir