Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Birbirinden Farklı Hamile Kombinleri Birbirinden Farklı Hamile Kombinleri
Hamilelikte rahatlık her şeyden önemlidir. Öyle ki anne adayları şıklıklarını bile çoğu zaman düşünmeden ikinci plana atarlar. Oysaki karnınız büyürken mevsimler geçer ve giyecek... Birbirinden Farklı Hamile Kombinleri

Hamilelikte rahatlık her şeyden önemlidir. Öyle ki anne adayları şıklıklarını bile çoğu zaman düşünmeden ikinci plana atarlar. Oysaki karnınız büyürken mevsimler geçer ve giyecek alternatifleri aramanız gerekecektir.  İşte hamile anne adayları için yaz-kış şık olabileceğiniz hamile kombinleri bu yazıda sizin için derlendi…

Hamile kombinleri elbise modelleri

  • Hamile Elbiseleri

Her mevsimin vazgeçilmezi olan hamile elbise kombinleri ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Zarif görünümünüzden bir şey kaybetmeden rahatlığın tadına varabileceksiniz. Yazın babet, spor ayakkabı kışın ise botlarla kombinleyebilirsiniz.

  • Hamile Pantolonları ve Taytları

Anne adaylarının belki de en rahat edebilecekleri parçalar olan taytları kışın bol dökümlü kazaklar, tuniklerle yazın ise tişörtlerle oldukça şık kombinleyebilirsiniz. Günlük hayata uygun ve sportif kombinler yapabileceğiniz pantolon ve taytlar her hamilenin dolabında bulunması gereken altın parçalardır.

Hamile elbise kombinleri örnekleri

  • Hamile Etekleri

Hamile elbise kombinleri konforunda kombinler yapabileceğiniz diğer bir parça ise hamile etekleridir. Kloş, kalem gibi modellerle şok şık ve zarif kombinler yapabileceksiniz. Sempatik görüntüsünün yanı sıra verdiği rahatlık sizi oldukça mutlu edecektir.

  • Hamile Tunikleri

Özellikle ilerleyen aylarda doğuma yaklaşıldıkça büyüyen karnınızla şık olmak gitgide zor hale geliyorsa tam bu noktada imdadınıza tunikler yetişiyor. Gerek kumaşı gerek bol oluşu ile sizi asla sıkmadan rahat ve şık olabilmenizi sağlar. Rahatlığı ve hafifliği ile zor günlerinizde tam bir kurtarıcı görevi görüyor. Mutlaka her anne adayının dolabında bulunması gereken yıldız parçalardan biridir.

  • Hamile Kabanları

Kışın soğuk havalarında en zarif kombinleri hamile kışlık mont veya kabanlarla süsleyebilirsiniz. Oldukça koruyucu olduğu için sağlığınız açısından da kaban dolabınızda bulunması gereken en önemli parçadır. Hamile kombinlerinden hamile taytı ve botları üzerine giyeceğiniz bol kazaklarla şıklığınızı tüm hamileliğiniz boyunca sürdürebilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir