Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Balayı İçin 5 Mükemmel Rota Balayı İçin 5 Mükemmel Rota
Düğün stresi atıldıktan sonraki en önemli konu balayıdır. Aylarca süren gerginlik dolu anlardan sonra rahatlama olarak düşünecek olursak balayında doğru bir rota çizmek oldukça... Balayı İçin 5 Mükemmel Rota

Düğün stresi atıldıktan sonraki en önemli konu balayıdır. Aylarca süren gerginlik dolu anlardan sonra rahatlama olarak düşünecek olursak balayında doğru bir rota çizmek oldukça önemlidir. Bu rotaları belirlerken çiftlerden ikisinin de isteği mutlaka değerlendirilmelidir. Aksi takdirde iki kişinin de mutlu olması söz konusu olmayacaktır.

1)İtalya

Balayı denilince akla ilk gelen yerlerden birisi İtalya’ dır. İster tur olarak ister bireysel olarak gezin, bu tamamen size kalmış. İtalya turları farklı günleri barındıran seçenekler ile tur firmalarında bulunmaktadır. İzin tarihlerinize ve bütçenize göre en uygun tercihi yapmak gayet kolay olacaktır. Aşk tazelemek için İtalya oldukça iyi bir seçenektir.

2)Maldivler

Son zamanlarda en iyi balayı tercihlerinden birisi de Maldivler olmaktadır. Yine bazı firmalar bu konuda size yardımcı olmaktadır. Eğer bütçenize uygun bir seçenek bulabilirseniz , Maldivler size unutulmaz bir balayı deneyimi yaşatabilir. Farklı ev seçenekleri ve bir çok mavi tonunu beraber bulunduran denizi ile sizin için güzel bir anı olacaktır.

3)Bali adaları

Daha egzotik bir tatil yapmak isteyen çiftlerin tercihi bali adalarından yana olmaktadır. Farklı kültür görmek de söz konusu olunca bu tip tercihler daha çok öne çıkacaktır. Orada çekeceğiniz fotoğraflar çocuklarınıza anlatacağınız en özel anıların başında gelecektir. Biletleri ve kalacak yeri önceden ayarlamak sizlere daha rahat seyahat imkanı sunacaktır.

4)Mısır

Çiftlerin değişik balayı bulma ihtiyaçları Mısır gibi ülkeleri de daha cezp edici hale getirmiştir. Bu yerleri merak eden kişiler Avrupa planlarını daha sonraya bırakmakta ve balayında Mısır gibi tarihi zenginlikleri bol olan yerleri tercih etmektedir. Sizler de balayında farklılık arıyorsanız Mısır tercihini düşünün.

5)Kıbrıs

Daha yakın yerleri tercih etmek istiyorsanız bir çok balayı oteli ile Kıbrıs size oldukça farklı avantajlar sunuyor. Oteller hakkında bilgi alarak unutulmaz bir balayı yaşayabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir