Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Aşk Acısı Nasıl Geçer? Aşk Acısı Nasıl Geçer?
Aşk acısı çekenler arasında kimileri bu acıdan kurtulmayı pek istemese de, kimileri bir an önce bu sürecin bitmesini istemektedir. Aşk acısı nasıl unutulur sorusuna... Aşk Acısı Nasıl Geçer?

Aşk acısı çekenler arasında kimileri bu acıdan kurtulmayı pek istemese de, kimileri bir an önce bu sürecin bitmesini istemektedir. Aşk acısı nasıl unutulur sorusuna yanıt arayanlara naçizane birkaç öneri;

Kabullenmek

Her şeyden önce ayrılığı kabullenmeniz en önemli etkendir. İnkar etmeden ve herhangi bir sorgulama yapmadan durumu olduğu gibi kabullenmeniz gerekmektedir.

Zamana Bırakın

Aşk acısı her sıkıntılı dönem gibi biraz zaman alacaktır, bu durumda sabırlı olmanız ve aceleci davranmamanız oldukça önemlidir. Bu durumun sürecin doğal bir parçası olduğunu kabul edin ve mücadeleyi sakın bırakmayın.

Aşk Acısı Nasıl Unutulur?

Aşk Acısı Nasıl Unutulur?

Kendinizle Yüzleşin

Kendinize yalan söylemeden ve iyi veya kötü herhangi bir yargı getirmeden ilişki sürecinde yaptığınız hataları fark edin ve öz eleştiri yaparak bunlardan ders çıkarın ve bir daha yapmamak üzere aklınıza kazıyın. Yüzleşme esnasında kendinize veya bir başkasına suçlamada bulunmadan hatalarınızı fark edin ve kabullenin, bu yaşadığınız süreçte sizi ileriye taşıyacaktır.

Kendinize Vakit Ayırın

Kendi ruhi dünyanızın içine dalmak, duygularınızı fark etmek ve kendinizi dinlemek için kendinizle baş başa kalmanız; geleceğinizi çizmeniz ve bu süreci atlatmanız için size yol gösterici olacaktır.

Yazarak Duygularınızı İfade Edin

Eski sevgilinize ya da eşinize hiç göndermeyeceğiniz mektuplar yazmak duygusal anlamda bir boşaltım yaşamanızı ve rahatlamanızı sağlayabilir.

Sosyalleşin

Bu dönemde içinize kapanmak en tehlikeli yol olacaktır. Eski arkadaşlarınızla ya da yeni bir çevre ile vakit geçirmek size iyi gelecektir.

Aşk Acısı Nasıl Geçer?

Aşk Acısı Nasıl Geçer?

Yeni Uğraşlar Edinin

Yeni hobiler edinmek veya yeni bir şeyler denemek bu süreçte size yardımcı olacaktır.

Aşk acısı nasıl geçer sorusuna yanıt olacak mahiyette hazırlanan 7 maddelik öneri listesini dikkate aldığınızda bu süreci cesaret gösterip sabırlı davranarak aşabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir