Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Asimetrik Kesim Elbise Modelleri Asimetrik Kesim Elbise Modelleri
Moda dünyası yeniliklerde sınır tanımıyor. Asimetrik kıyafetler modaya damgasını vurduğu günden beri hala çok popüler. Asimetrik Elbiseler Asimetrik kesim elbise modelleri hem günlük kullanım için... Asimetrik Kesim Elbise Modelleri

Moda dünyası yeniliklerde sınır tanımıyor. Asimetrik kıyafetler modaya damgasını vurduğu günden beri hala çok popüler.

Asimetrik Elbiseler

Asimetrik kesim elbise modelleri hem günlük kullanım için hem de düğün ve nişan gibi davetler için aradığınız tercih olabilir. Asimetrik elbiseleri karakteristik ve dikkat çekici çizme modelleri ile kombinlerseniz günlük kullanım için bir fark yaratır; hem iddialı hem de çok şık olabilirsiniz.

Asimetrik Kesim Elbise Modası

Asimetrik Kesim Elbise Modası

Trend Alarmı: Asimetrik Kesim Abiye Modelleri

Sıradan olmak istemeyenlerin tercih edeceği asimetrik kesim abiye modelleri, düğünlerin ve nişanların en trend görünümlü davetlisi olmanızı sağlayacak. Dantel ve tığ karışımlı bir asimetrik elbise, hem hareketli ve enerjik hem de çok elegant görünecektir.

Asimetrik Kesim Abiye Modelleri

Asimetrik Kesim Abiye Modelleri

Asimetrik Etekler

Asimetrik etek tasarımları, hafif ve uçuş uçuş kumaşlar ile birleştiğinde yazın vazgeçilmez parçası oluyor. Asimetrik kesimler genellikle uzun veya midi boy eteklerde tercih ediliyor. Asimetrik etekler hem enerjik hem de rahat formuyla tutkulu ruhunuzu çok iyi yansıtır.

Asimetrik Gelinlik Modelleri

Asimetrik kesimler ile tanışmamız çok eskiye dayansa da, asimetrik gelinlikler nispeten daha yeni bir trend. Asimetrik gelinlikler, modern ve şık bir gelinlik seçimi yapmak ve farklılık yaratmak isteyen özgür ruhlu gelinlerin en çok tercih ettiği yollardan biri. Asimetrik kalıplarda üretilmiş gelinlikler, hem sıra dışı hem de çok şık. Arkası uzun önü kısa gelinlik modelleri asimetrik kesim arayan gelinler için iyi bir tercih olabilir. Hafif bir asimetri isteyenler ise, üst kısmı tek askılı gelinlik modellerini tercih edebilirler.

Jean Pantolonlarda Yeni Asimetrik Bir Çizgi

Asimetrik kesimlere elbise ve eteklerde alışık olsanız da normlara meydan okuyan asimetrik jean trendi sizi şaşırtabilir. Farklı genişliklere sahip paça kesimleri, farklı farklı kot parçalarının birleştirilmesiyle oluşturulan modeller yeni bir trendin habercisi. Kimisine oldukça yaratıcı gelen bu moda şimdilik herkesin sevebileceği bir tarz gibi durmuyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir