Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Anne Çocuk Kombinleri İçin 5 Fikir Anne Çocuk Kombinleri İçin 5 Fikir
Bu yazımızda tüm yeni annelerin vazgeçilmezi, son yılların yükselen trendi anne kız modası fikirlerini tüm ayrıntıları ile sizlerle paylaşacağız. Özel Günlerde Farkınızı Orataya Koyun!... Anne Çocuk Kombinleri İçin 5 Fikir

Bu yazımızda tüm yeni annelerin vazgeçilmezi, son yılların yükselen trendi anne kız modası fikirlerini tüm ayrıntıları ile sizlerle paylaşacağız.

Özel Günlerde Farkınızı Orataya Koyun!

Bebek ve çocuk doğum günleri artık bizlerin zamanındaki gibi değil. Ev ya da dış mekan farketmeksizin, bütçemiz az ya da çok olsun mutlaka özel organizasyonlar hazırlıyoruz. Tabii kıyafet seçimi de organizasyonun en önemli ve özel parçası olarak doğru seçimi hakediyor.

Düğünlerde çocuklar için artık gelinlik damatlık değil, anne ve babaları ile takım aile kombinleri tercih ediliyor. Farklılık ve şıklığınızı ortaya koyup siz de böyle bir kombin ile özel bir güne katılırsanız, davetin en gözde ailesi olacağınıza garanti verebiliriz.

Aile Boyu Uyum… Babalarsız Olmaz!

Doğum günleri,düğünler,bayramlar derken artık günlük yaşamda bile anne baba çocuk kombinleri çokça tercih ediliyor.

Modada erkeklerin ayak sesleri sağlam bir şekilde duyulmaya başladı. Artık babalar da aile kombinlerinin bir parçası olmalıydı değil mi? Bunu düşünen üreticiler tabii ki babaları da unutmuyor. Gömlek, t-shirt, mayo gibi bir çok koleksiyonda baba çocuk kombinleri de üretiyorlar.

Anne baba çocuk aynı kıyafet kombini

Anne baba çocuk aynı kıyafet kombini

 

Plajda Tüm Gözler Sizde Olsun!

Özel gün ve günlük spor giyimin yanısıra artık mayo ve parelor bile unisex desenler ile aile kombini olarak üretiliyor. Hem şık hem de sempatik bir görüntü ile plajlarda rüzgar gibi esebilirsiniz.

Aksesuarlar İle Uyumu Yakalayın!

Aynı renk seçimi ve aksesuarlar ile küçük bütçeler ile uyumu yakalamanız da mümkün. Bir aile fotoğrafı düşünün ki anne ve kızı aynı bandana, baba ve oğlu aynı renkte papyon takmış olsunlar. Sizce de çok sevimli değil mi?

Eskiden annelerimiz, bize diktikleri kıyafetlerden kalan kumaş parçalarından bebeklerimize de kıyafetler dikerdi. Belki de bu yüzdendir anne baba çocuk aynı kıyafet konseptinin bu kadar çok ilgi görmesi.

Anne bebek ayakkabı kombini

Kıyafet dışında anne bebek ayakkabı kombini

 

Küçük Neşeli Ayaklar

Minik ayaklar hayatımıza girdiği ilk an içimize neşe doldurdu değil mi? Şimdi o neşeli ayaklar ile aynı model ayakkabıları giydiğinizi hayal edin. Sihirli bir değenek dokunmuş ve sizin ayakkabınızı küçültmüş gibi.

Üstlelik artık hazır giyim firamalarında bile kolayca bulabileceğiniz  anne bebek ayakkabı kombin seçenekleri ile  uyumunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir