Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

5 Pratik Tavsiye İle Kış Modasını Uygulayın 5 Pratik Tavsiye İle Kış Modasını Uygulayın
Evet bildiğimiz gibi kış gelmek üzere ve eminim siz de kış modasına ayak uydurmak kendinize ait bir tarz yaratmak istersiniz. Size vereceğimiz hayat kurtaran... 5 Pratik Tavsiye İle Kış Modasını Uygulayın

Evet bildiğimiz gibi kış gelmek üzere ve eminim siz de kış modasına ayak uydurmak kendinize ait bir tarz yaratmak istersiniz. Size vereceğimiz hayat kurtaran 5 pratik tavsiye ile hayat kurtaramasanız bile en azından günü kurtarabilirsiniz.

1.KALIN GİYİNİN

Güzel görünmek istediğinizi biliyoruz. Evet o elbise gerçekten çok güzel. Ama dışarısı -5 dereceyken o elbiseyi giymeyin. Gidin kendinize kalın yumuşak örgü bir kazak alın ya da varsa böyle bir yeteneğiniz kendinize en çok yakışacak kazağı örün. O gün seksi ve güzel görünmek uğruna grip olmaya değmez inanın.

2. UGG BOTLAR BACAK BOYU UZUN OLANLAR İÇİN

Herkes UGG bot giyiyor olabilir. Artık pazarlar da bile satılıyor olabilir. Ama gerçekten bacak boyunuz belirli bir sınırın altında kalıyorsa saksıya ekilmiş çiçek gibi duruyorsunuz. Ayrıca bazı Ugg’lar çok kalitesiz bir maddeden üretildiği için bir süre sonra o ayakkabı görüntüsünü yitirip annelerimizin kışın ayaklarımız üşümesin diye ördüğü patiklere benziyor. O yüzden siz bu modanın kurbanı olmadan önce bacak boyunuza ve cüzdanınıza bakın.

3. 10 METRE ATKI OLMAZ

Eskiden 1 veya 2 metre olan boynumuza doladığımızda şık bir görünüm elde ediyorduk. Ama o atkı boylarını uzatmak kimin aklına geldiyse şimdi 10 metre atkıyı dolayacağız derken kendimizi mumya gibi sarıyoruz. Üstüne üstlük yolda yürürken yanlışlıkla atkının ucuna birisinin basıp bizi düşürme ihtimali de oldukça fazla. Siz siz olun eğer 3 metre boyunuz yoksa boyunuza göre atkıları tercih edin.

4. ELDİVENSİZ ÇIKMAYIN

Kışın o soğuğunda ellerinizin çatlaması kızarması yanması kaçınılmaz. Normal şartlar altında elbette hepimiz eldiven giyiyoruz ama o akıllı telefonlar yüzünden sağ elimiz hep felç. Siz siz olun whatsupp uğruna sağ elinizden olmayın eldiveninizi mutlaka takın. Hatta artık akıllı telefonlar uğruna çıkartılan akıllı eldivenler bile var. En azından onlardan 1 çift edinebilirsiniz.

5. KIŞIN TAYT GİYMEYİN

Tamam itiraf ediyorum ben de tayt giymeyi seviyorum. Gerçekten rahat gündelik kullanım için şık ve çizmelerle tamamlandığında hoş bir görüntü sağlıyor. Ama gelin görün ki o soğukta belden aşağınızın felç olmasına hiç gerek yok. Biraz sabredin bahara doğru tayt giymek gerçekten daha keyifli ya da ille de giyeceğim diyorsanız da en azından termal olanları deneyin.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir