Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

5 Adımda Yılın Trend Rengi Rose Quartz 5 Adımda Yılın Trend Rengi Rose Quartz
Sektörü renk seçimleri ile yönlendiren Pantone; yılın rengi olarak Rose Quartz ve Serenety’i seçmesiyle birlikte, sezonun en trend renkleri olan bu renklerden Rose Quartz’ı... 5 Adımda Yılın Trend Rengi Rose Quartz

Sektörü renk seçimleri ile yönlendiren Pantone; yılın rengi olarak Rose Quartz ve Serenety’i seçmesiyle birlikte, sezonun en trend renkleri olan bu renklerden Rose Quartz’ı tanıyalım ve 6 adımda günlük hayattaki yankılarına bakalım.

Rose Quartz rengi pembenin en soft tonu olan bu renk yumuşak geçişiyle toz pembeyi andırıyor. Bu yumuşak geçişi sayesinde her türlü renk ve kombin içinde kendisine kolayca yer bulabileceği aşikâr.

1. Spor ve Rahat Kombinasyonlar

Moda endüstrisine atılım yapan ve çıkardığı Yeezy koleksiyonları ile Kanye West; bu rengi en trend ve en spor kombin örnekleriyle kullanan isim. Nude ve toprak tonları ile başlayan renk seçenekleri gül kurusu hatta soluk pembelere kadar devam ediyor. Hem spor hem şık hem de trend olmak isteyenler için Yeezzy koleksiyonları biçilmiş kaftan. Taytlar, düz atletler, sweatshirtler size de ilham kaynağı olabilir.

2. Spor Ayakkabı ve Sneakers

2016 yılına damga vuran bir diğer parça olan Adidas Superstarlar rose quartz rengi ile birleşince sezonun en trend parçalarından biri ortaya çıkıyor. Ayrıca Rihanna’nın kreatif direktörlüğünde Fenty koleksiyonunu çıkaran Puma da rose gold modelleri ile dikkat çekiyor. Hayatın koşuşmasına ayak uydurmak isteyenler, öğrenciler ve rahatından ödün vermek istemeyenler bu renk ile spor ayakkabı düşüncesini baştan yaratacaklar.

3. Baştan Ayağa Rose Quartz Şıklığı

Giydikleri kıyafetler, gittikleri yerler, tatiller, özel hayatları kısacası her şeyleri ile sürekli gündem olan modeller Gigi Hadid ve Kenddall Jenner başta olmak üzere birçok ünlü isim takım olarak rose quartz giymeyi tercih ediyorlar. Ayakkabıdan çantaya baştan aşağıya takım olarak giyinmenin yeniden trend olması rose quartz ile taçlandılıyor.

4. Aksesuarlarla Rose Quarts

Her şıklığın tamamlayıcısı saatler, çantalar, bileklikler; kısacası bütün aksesuarlarda özellikle metal rose renginin trendi artışta. İrili ufaklı kolyelerden, yüzüklere, metal saatlerden, çantalara hem podyumlarda hem sokak modasında vazgeçilmez olacağa benziyor. İster bir saat ister hepsi, trendi yakalamak işte bu kadar kolay.

5. Makyaj Malzemelerinde Pembe Yansımalar

Mat dudaklar geçen seneden de aşina olduğumuz bir görünüme sahipken üzerine bir de rose quartz eklenince en trend parça ruj olarak belirlenmiş oluyor. Ayrıca far paletlerindeki metal yansımalar ile simli pembeler göz alıyor. Pembenin tonları ile yapılan bir dumanlı makyaj ile görünümünüzü tamamlayın.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir