Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

5 Adımda Eski Sevgiliyi Unutmak 5 Adımda Eski Sevgiliyi Unutmak
Aşk şüphesiz dünyanın en güzel şeyi. Tabi arkasından gelen ayrılık aşamasını saymazsak. Uzun veya kısa sürmüş olması fark etmez, birini unutmaya çalışmak gerçekten zorlu... 5 Adımda Eski Sevgiliyi Unutmak

Aşk şüphesiz dünyanın en güzel şeyi. Tabi arkasından gelen ayrılık aşamasını saymazsak. Uzun veya kısa sürmüş olması fark etmez, birini unutmaya çalışmak gerçekten zorlu fakat imkansız bir durum değil. Eski sevgilinizi geride bırakıp, taptaze bir şekilde sonbahara girmek tamamen sizin elinizde! 5 adımda eski sevgilinizi unutup kendinize gelebilir, sonbahara yepyeni bir ruh hali ile girebilirsiniz.

  1. Sabah Uyandığınızda En Sevdiğiniz Hareketli Şarkı İle Güne Başlayın

Öncelikle güne nasıl başlarsanız ve evrene nasıl bir enerji gönderirseniz gününüz tamamen öyle geçer. Bu yüzden sabah uyanır uyanmaz en sevdiğimiz ve bize umut aşılayan o güzel şarkı ile güne başlıyoruz.

  1. Ona Dair Canınızı Sıkan Tüm Eşyaları Ortadan Kaldırın

Birlikte yaptığınız o güzel tablo ya da size almış olduğu ufacık bir toka -evet yanlış okumadınız-bu size onu hatırlatıyorsa onu ortadan kaldırın. Güzel anılar istiyorsanız onlara yer açmanız gerekiyor. Bunun için ona dair ne varsa ‘güle güle’ deyin.

  1. Ortak Arkadaşlarınızla Onun Hakkında Konuşmayın

Bu madde zor gelebilir,hakkındaki gelişmeleri merak edebilir,nasıl olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz fakat yapmayın. Çünkü ondan bahsetmek modunuzu aşağıya çekecek ve sizi alıp götürecektir. Onun yerine kendinizden ve aldığınız kararlardan bahsedin.

  1. Bittiğini Kabul Edin

Bir ilişki yaşadınız ama sürdüremediniz, hangi tarafın ayrıldığının bir önemi yok. Sonuç olarak siz denediniz ama olmadı. Kendinizi kandırmayın. Yolunuza devam edebilmek adına öncelikle bittiğini kabul etmelisiniz. Bir şeyin bitmiş olduğu yönünden bakmaktansa, size kazandırdığı deneyimler için teşekkür edin ve yolunuza devam edin.

5. Ve Gülümseyin

İyi, kötü ,tatlı veya acı yaşadığınız her şeyin üzerine kocaman bir gülücük bırakın. İyiki bunları yaşadınız! Her gülümsemenizden sonra bir oh çekin ve önünüze bakın,emin olun hayatın sizin için daha iyi planları var. Gülümsemekten asla vazgeçmeyin.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir