Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

4 Farklı Evlilik Teklifi Fikri 4 Farklı Evlilik Teklifi Fikri
Evlilik teklifi almak her kadının hayatında bir kere de olsa tatmak istediği bir andır muhakkak. Her iki taraf için de hayatlarının en önemli günlerinden... 4 Farklı Evlilik Teklifi Fikri

Evlilik teklifi almak her kadının hayatında bir kere de olsa tatmak istediği bir andır muhakkak. Her iki taraf için de hayatlarının en önemli günlerinden biri olan bu özel güne elbette özel bir organizasyon gerekmektedir. Artık, bir restoranda ya da evde mum ışığı ve romantik bir şarkı eşliğinde evlilik teklifi yüzüğü uzatarak evlilik teklifi etmek demode hale gelmiş durumda. Buradan hareketle yaratıcı ve bir o kadar da ilginç, sadece fikir vermesi amacıyla hazırlanan 4 maddelik evlilik teklifi organizasyonunu ilginç evlilik fikirleri başlıklı aşağıda bulunan listede belirttik.

Evlilik teklifi yüzüğü

Evlilik teklifi yüzüğü

İlginç Evlilik Fikirleri

  • Yatta evlilik teklifi etmek;

Kendinize ait  ya da kiraladığınız bir yatta tam boğaz köprüsünün altından geçerken ya da başka bir şehirde iseniz akşam ya da akşam üstü saatleri gün batımında romantik bir evlilik teklifi yaparak bir ömrü beraber geçireceğiniz insanı göz yaşlarına boğabilirsiniz.

  • Adalarda evlilik teklifi etmek;

Yunan adaları ya da ülkemizin cennet bahçesi adalardan birinde bir akşam üstü yemek esnasında evlilik teklifi yaparak eş adayınıza unutulmaz bir an yaşatabilirsiniz.

  • Okulda evlenme teklifi

Partnerinizle lisede yahut üniversitede tanıştıysanız inandırıcı bir bahaneyle okul kampüsü içerisinde herhangi bir yer yahut ilk karşılaştığınız yerde evlilik teklifi yüzüğü uzatarak anılarınızı canlandırıp oldukça romantik bir evlilik teklifi edebilirsiniz.

  • Teleskop merceğinden evlilik teklifi

Bir arkadaşınızla eş adayınızı teleskopun başına yollayarak, bakmasını istediğiniz noktada üzerinde evlilik teklifi bulunan pankartla ilginç bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Dilerseniz de teleskobun başına beraber giderek çok ilginç bir şey gördüğünüzü söyleyip kendisine de baktırırken o esnada yüzüğünüzü hazırlayıp partnerinizi şaşkına çevirebilirsiniz.

Evlilik fikirleri

Evlilik fikirleri

Evlilik Teklifi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle evlilik teklifi yüzüğü seçerken eş adayınızın tarzına hakim olmalısınız. Evlilik organizasyonunu da eşinizin karakterine uygun olarak ayarlamanız gerekmektedir aksi takdirde hoş karşılanmayacak tepkiler alabilmeniz mümkün. Organizasyon planlanırken de abartıya kaçmamaya dikkat ediniz.

Düğün Temanızı İyi Seçin!

Düğün temanızı seçerken farklı tarzlara başvurabilirsiniz. Eşinizle beraber seçeceğiniz temalar arasında, vintage, bohem ve country gibi bir çok düğün konsepti bulunmaktadır. İki tarafında tarzını yansıtan bir düğün konsepti unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir