Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019’un Trend Gelinlikleri 2019’un Trend Gelinlikleri
Hepimizin bildiği üzere gelinlik giymek tüm kadınların en büyük hayalidir. Yılın gelini olabilmek için kolları sıvamanın tam zamanı! Dünyaca ünlü tasarımcıların defilelerini takip etmek... 2019’un Trend Gelinlikleri

Hepimizin bildiği üzere gelinlik giymek tüm kadınların en büyük hayalidir. Yılın gelini olabilmek için kolları sıvamanın tam zamanı! Dünyaca ünlü tasarımcıların defilelerini takip etmek artık daha kolay. Bu sayede, vücut tipinize uygun son trend gelinlikleri üstünüzde zevkle taşıyabilir, yılın unutulmaz gelini siz olabilirsiniz.

  • 3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

Şık ve gösterişli gelin olmak isteyenleri buraya alalım. Gelinliğin 3 boyutlu olmasını sağlayan kabarık çiçek detayları gelinlerimize muhteşem bir hava katıyor. Daha çok A form alt kısmı tül olan gelinliklerde tercih edilen bu model, alt kısmı dar olan modellerde de tercih edilebiliyor.

  • Düşük Omuzlu Gelinler

Gelelim bu senenin en çok tercih edilen düşük omuzlu gelinliklere. Tamamen doğallığın ön planda olduğu 2017 yılının, en doğal görünüme sahip gelinliklerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Yine en çok A form ve balık modeli gelinliklere yakışan bu omuz detayları çeşitli şekillerde tercih edilirken, çoğunlukla iri dantel detaylı düşük omuz modeller ön plandaydı.

  • Yırtmaçlı Gelinlikler

Pek alışkın olmadığımız ve bu yıla damgasını vuran sade ve cesur bir model. Her vücut tipine uymayan bu model sınırlı bir kitleye hitap ediyor. Fark yaratmak istiyorum diyorsanız ve fiziğiniz çok müsaitse bu gelinliği A form modellerin ister kabarık tül detaylı olanında, isterseniz düz saten olanında tercih edebilirsiniz.

  • Romantik Gelinler

Sadelikten yana olan, ufak tefek dantel, güpür veya tül detaylarını seven gelinlerimiz için hiç modası geçmeyecek ve her vücut tipine göre uyarlanabilen gelinliklerdir. Şatafattan uzak, gösterişli şeyleri sevmeyen gelinlerimiz için kendilerini mutlu hissedecekleri gelinlik modelidir.

  • İşlemeli Gelinlikler

Bu gelinlikler çeşitli şekilde tasarlanabilir ve her dokunuşta gelinlik biraz daha değişebilir. Çeşitli taşlarla işlenebilen, küçük veya büyük danteller kullanılabilen, incilerle süslenebilen, kısacası çok emek harcanan ve gelinleri tamamen özel kılan bir modeldir. A form, dar, hatta yırtmaçlı modellere bile uygulanabilir, gelinlerimiz o gecenin yıldızı olabilir.

Ayrıca belirtmek gerekirse, bu yıl en çok tercih edilen ten rengi veya uçuk pembe üzerine beyaz detaylı gelinliklerdir. Doğallığın moda olduğu 2017 yılında tasarımcılar bu renkleri kullanılarak daha doğal, göz kamaştıran gelinler yaratmayı başarmışlardır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir