Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019’un Tesettür Modası 2019’un Tesettür Modası
2017 soğuk kış aylarını yaşadığımız şu buzlu günlerde tesettür modasına sıcak bir giriş yaptı. Tesettürlü bayanları kombin karmaşasından kurtaran modacılar yepyeni modeller, sıcak renkler... 2019’un Tesettür Modası

2017 soğuk kış aylarını yaşadığımız şu buzlu günlerde tesettür modasına sıcak bir giriş yaptı. Tesettürlü bayanları kombin karmaşasından kurtaran modacılar yepyeni modeller, sıcak renkler ve harika kumaşlar ile bu yıla damgasını vuracak kombinler hazırladı. İşte bu kombinlerdeki detayları şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

  1. Sıcak Renkler İçimizi Isıtıyor

Siyah ve kahverengi kış aylarının elbette vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bu sene de yine her zamanki renklerin yanı sıra özellikle asker yeşili ve toprak tonları tesettür modasında sıklıkla karşımıza çıkabilecek renkler arasında yer alıyor. Kombinlerde asker yeşilinin sadece tamamlayıcı bir renk olarak görülmeyip ana renk olarak kullanılması ile 2019 tesettür kombinleri sıcaklıkla doğallığın bir birleşimi olarak içimizi ısıtacak gibi görünüyor.

  1. Kürklü şıklık

Yaka ve kollardaki kürk detayları geçen yılın modası gibi görülse de bu şıklık 2017 yılında da bu şekilde devam edeceğe benziyor. Neredeyse kendi kendine bir kombin diyebileceğimiz bu kürk detaylı şıklık elbette tesettür giyiminde çoğunlukla kullanılıyor. Sadece kaban ve kaplarda değil tuniklerde de göze çarpan kürk detayı taşıyıcısına, gizemli bir şıklık havası katıyor.

  1. Yelek, Hırka ve Ceketler

Bu yıl toprak tonları ve askeri yeşillerle bezenmiş yelek, ceket ve hırkalar elbette moda olmaya devam edecek. Özellikle de belden kuşaklı ya da büzgülü olarak tasarlanan bu ceket, yelek ya da hırkalar salaşlıklarıyla tesettür giyiminde tarzı yakalamak isteyen hanımların en çok kullandıkları giyim modelleri oluyor. Çeşitli kombinlerde birer kurtarıcı olarak imdada yetişmekle kalmıyor aynı zamanda da bu kombinlere belli bir hava ve tarz katıyorlar.

  1. Çizgiler ve Etnik Desenler

Modacıların tesettür giyiminde çizgi ve etnik desenlerin kullanımında zirveyi yakalayışı da diyebileceğimiz 2017 yılı bu desenler ve desenlerin hemen her kombinde bir parça olarak kullanılması moda olmaya devam ediyor. Eşarplar, tunikler, gömlekler, etekler, elbiseler ve daha birçok giyim ürünü üzerinde estetikle modernliğin bir buluşması şeklinde uygulanmaya hızla devam eden çizgiler, her girdiği ürüne mutlaka geleneksel bir şıklık katan etnik desenlerle kıyasıya kapışıyor.

2017 yılı, tesettür kombin modası için hem hareketli ve sıcak hem de yeni renk uyumlarının birbirinden güzel desenleriyle buluşması şeklinde hız kesmeden devam edeceğe benziyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir