Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019’un İlkbahar-Yaz Modası 2019’un İlkbahar-Yaz Modası
Bu sene beyazın, sadeliğin ön plana çıktığı kadar fırfırların, olabildiğince göz alıcı renklerin kullanıldığı pullu kumaşların yanı sıra dantellerin, püsküllerin de ön planda olduğu... 2019’un İlkbahar-Yaz Modası

Bu sene beyazın, sadeliğin ön plana çıktığı kadar fırfırların, olabildiğince göz alıcı renklerin kullanıldığı pullu kumaşların yanı sıra dantellerin, püsküllerin de ön planda olduğu bir 2019 İlkbahar-Yaz Modası sizleri bekliyor.

1-Beyazın Masumiyeti

2019 da de beyazın masumiyeti bizi cezbediyor. Özellikle beyaz kotlar ve beyaz denimler bu senede dikkat çeken ve vazgeçemediklerimiz arasında dolaplarımızda yer almaya devam edeceğe benziyor.

2-Kotta Vazgeçilmeyen Rahatlık

B üyük küçük bir çoğumuz kottan vazgeçemeyiz. Özellikle çalışanlarımız için, iş hayatındaki rahatsız edici kıyafetlerden sonra kota duyduğumuz özlem iki katına çıkar. 2018 de alt üst takım olarak kombinlenmiş modellerin yanı sıra sadelikten hoşlanmayanlar için yine taşlı, pullu kotlar tercih seçenekleriniz arasında olabilir. Bunun yanında kısa boy ve yırtık denim modeller, bol paça pantolonlar da popülaritesin yitirmeyenler arasında yerini korumaya devam ediyor.

3-Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Gömlek Elbiseler

Rahat giyinmeyi sevenlerin her zaman tercih edebileceği, özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi gömlek elbiseler, farklı renk ve modelleri ile 2019 İlkbahar-Yaz aylarının da tercih nedenleri arasında yer alacak gibi gözüküyor.

4 -Fırfır Detayları

Londra Moda haftasında sergilenen Simone Rocha ve  Ryon Lo tasarım parçalarında görülen fırfır detaylarının bulunması bizde, 2019 İlkbahar-Yaz modasında da fırfırlı modellerin çokça karşımıza çıkabileceği izlenimini uyandırıyor.

5-Canlılık Veren Renkler

Baharın ve yazın renklerini içinde barındırdığı renk seçenekleriyle karşımızı çıkıyor 2019 İlkbahar-Yaz Modası. Canlılık veren sarı tonu, her zaman tutkunun rengi olan kırmızı, masumiyetin ifadesi olan pembe, huzurun simgesi mavi, sade görünümünden ödün vermeyen yıldız çiçeği rengi, doğanın ve modernliğin simgesi ve bu yaza damgasını vuracak yeşil, göz alıcı morlar bu yazın trenleri arasın da yerini alıyor.

6-Yeni Trend Püskül Modası

2018’in vazgeçilmeyen yeni trendi elbiselerdeki püskül detayları. İster kot, ister ipek olsun her ne kumaşta kullanılırsa kullanılsın bu sene püskül modasını bir çok tasarımcının modellerinde görmeniz mümkün. 2019 İlkbahar-Yaz Modasının, yeni trendinin akımına kapılmaya hazır olun.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir