Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019’un En İyi Yaz Dizileri 2019’un En İyi Yaz Dizileri
Türk televizyonları malumunuz yaz dizileriyle meşhurdur. Yaz dizileri 2019 yılında da çeşitli yapımlara sahip.  Zengin oğlan-fakir kız ve çeşitli klişelere ev sahipliği yapan ama... 2019’un En İyi Yaz Dizileri

Türk televizyonları malumunuz yaz dizileriyle meşhurdur. Yaz dizileri 2019 yılında da çeşitli yapımlara sahip.  Zengin oğlan-fakir kız ve çeşitli klişelere ev sahipliği yapan ama her şeye rağmen izlerken kalbimizi ısıtan bu yaz dizilerine gelin beraber bakalım.

Afili Aşk

En iyisiyle başlayalım dedim. Bu yazın Kanal D ekranlarında yayınlanan en iyi yaz dizisi kesinlikle Afili Aşk. Başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı dizinin konusu ise şöyle: İki zor ağabeyi ile hayatını geçiren Ayşe’nin zorla evlendirilmeye çalışmasına karşın bir anda söylemek zorunda kaldığı bir yalan sonucu asıl oğlan çapkınlığıyla meşhur Kerem ile evlenmesi anlatılıyor. İkisinin de çeşitli sebeplerle yaptığı bu kağıt üzerinde evlilik ve gelecekte dönüşeceğini umduğumuz aşk ile birlikte kahkaha garantili sahneler içeriyor.

2019 yaz dizisi: Afilli Aşk

2019 yaz dizisi: Afilli Aşk

 

Benim Tatlı Yalanım

Jet Sosyete ile oyunculuğunda yıldızı parlayan Aslı Bekiroğlu ve yaz dizisi oyuncuları denince akla ilk gelen isimlerden Furkan Palalı’nın başrollerinde olduğu dizi ise tatlı ve hüzünlü bir hikayeye ev sahipliği yapıyor. Büyük ümitlerle başlayan dizinin son zamanlarda klişelere boyun eğdiği ve maalesef reyting sıralamalarında gerilediği kulağımıza gelen haberler arasında.

Benim Tatlı Yalanım yaz dizisi oyuncuları

Benim Tatlı Yalanım yaz dizisi oyuncuları

 

Her Yerde Sen

Fox tv ekranlarında yayınlanan dizinin başrollerini Aybüke Pusat ve Furkan Andıç paylaşıyor. Çok sevilen dizinin ise reyting sıralamalarında en üstte olduğundan bahsetmemiz gerekir.

Her genç kızın hayali olan hayatının aşkı ile hiç beklemediği bir anda hatta farkında dahi olmadan karşılaşan genç kızımız ve asıl oğlanımız aynı evi paylaşmak zorunda kalırlar. İkisine de bahsi geçen ev üzerinde hak iddia eden iki inatçı keçi demek yanlış olmaz.  Zamanla doğan güzel ve tatlı bir aşka tanıklık edeceğiz gibi duruyor.

 

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir