Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019’a Damga Vuran Moda Akımı 2019’a Damga Vuran Moda Akımı
Moda,kelime anlamıyla toplumun tüketim akımlarını belirleyen tüketim anlayışıdır.Her yıl yeni umutlar ile birlikte yeni bir moda akımı da getirir.2019’a damga vuran moda akımını 9... 2019’a Damga Vuran Moda Akımı

Moda,kelime anlamıyla toplumun tüketim akımlarını belirleyen tüketim anlayışıdır.Her yıl yeni umutlar ile birlikte yeni bir moda akımı da getirir.2019’a damga vuran moda akımını 9 maddede şöyle inceleyebiliriz:

1.Kızların En Sevdiği:Canlı Pembeler

Giysi ve aksesuar modasında en dikkat çeken renk pembe 2018 de geri döndü.Soluk ve cansız renklerden sonra bu canlı pembeler insanlara pozitif bir enerji verecek gibi görünüyor.

2.Her Yere Giren İspanyol Kollar

Yapmak istediğimiz her işe bizden önce giren İspanyol kollar geri döndü.Geniş kesimli bu kollar bazı kişiler tarafından sevilmese de bazılarının vazgeçemediği kıyafetlerden biri.

3.Sloganlar

Sloganlı giysilerin modası hiç değişmiyor.Değişen tek şey kıyafetlerdeki sloganlar…

4.Hepimizin Vazgeçilmezi Spor Giysiler

Bazılarımızın giymekten en çok hoşlandığı spor kıyafetler bu sene moda akımı olarak karşımızda.Moda olmasa spor kıyafetlerle dışarıya çıkmaya çekinen biz kadınlar bu akımın moda olmasıyla rahat rahat dolaşabileceğiz.

5.Kıyafetlerimizin Sevimlisi:Fırfır

2019’a damga vuran moda akımında karşımıza fırfır çıkıyor.Omuzları,kolları,etekleri sevimli hale getiren fırfır detayı bu yıl kıyafetlerimizin vazgeçilmezleri arasında.Mağazalarda hepimizin gözüne takılan fırfırlar kıyafetlerin albenisini arttırıyor.Fırfır detayını aramızda sevmeyen yoktur diye düşünüyorum.

6.Kışın En Trend Kumaşı:Kadife

Kadife kumaşların yerini başka kumaşlara bırakmaya hiç niyeti yok.Tam modası geçti derken yeni bir moda akımı ile yeniden karşımızda buluyoruz kadife kumaşları.Ve itiraf etmek gerekirse koyu renkler kadife kumaşlarda çok hoş görünüyor.

7.Göz Alıcı ,Vazgeçilmezimiz: Kırmızılar

En göz alıcı renk kırmızı yine vazgeçilmezlerimiz arasında yerini alıyor.Her zaman olduğu gibi kırmızının yükselişi sürüyor.İç,dış,alt,üst giyim fark etmeksizin kırmızı yoğunluğu mağazalardaki vitrinlerde bütün göz alıcılığı ile bizleri kendine çekmeye devam ediyor.

8.İç Çamaşırıyla Dışarı Çıkmak

Evet bu moda akımının tam olarak ismi bu:İç çamaşırıyla dışarı çıkmak.Birçoğumuzun cesaret edemeyeceği ve saçma bulduğu bu kıyafet akımı 2018 moda akımı içinde yerini alıyor.

9.Platform Topuklu Ayakkabılar

Tam modası geçti derken yeniden aramıza katılan bu ayakkabılar biz kadınların vazgeçilmezi olarak gönüllerimizdeki tahtını korumakta.Yürümekte zorluk yaşasak da ayaklarımız ağrıdan duramayacak hale gelse de asla vazgeçmeyiz topuklu ayakkabılarımızdan…

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir