Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Yılında Kabanlar Çok Gözde 2019 Yılında Kabanlar Çok Gözde
Soğuklarla birlikte kış mevsimi de geldi. Yazlık kıyafetlerimizi dolaba kaldırırken, kışın giyeceğimiz kıyafetleri de özenle yerleştirdiğimiz yerden askılara dizmek oldukça eğlenceli. Ama bunlardan önce... 2019 Yılında Kabanlar Çok Gözde

Soğuklarla birlikte kış mevsimi de geldi. Yazlık kıyafetlerimizi dolaba kaldırırken, kışın giyeceğimiz kıyafetleri de özenle yerleştirdiğimiz yerden askılara dizmek oldukça eğlenceli. Ama bunlardan önce kışın sık kullanacağımız kaban/mont seçimi neye göre, kime göre ve hangi vücut tipine göre seçeceğimizi biraz inceleyelim.

Bacakları Kısa Olanlar

Kısa boylu olanların kaban seçimi söz konusu olduğunda bel hizasında veya diz üzerinde olan modellere yönelmeleri tavsiye edilir. Bel hizasında olan kabanlara örnek deri ceketler önerilir. Diz üzerinde olan modellere ise belinde ince kemeri bulunan ve belin inceliğini ortaya çıkarak mont/kabanlar uygun olacaktır.

Beli İnce Basenli Olanlar

Üzerinize oturan ve düz elbiseleri, etekleri tercih etmeniz vücudunuzu ince gösterecektir. Diz hizasında ve düz kabanlar sizin için uygun olacaktır. Kaban seçiminde renge ve kumaşına dikkat etmelisiniz. Ne yazık ki fazla cıvıl cıvıl giyinmemeniz gerekiyor. Tek parça ve tek renk kabanlar sizi hem şık hem orantılı gösterecektir.

90-60-90 Vücuduna Sahip Olanlar

Göğüs ve kalça kısmınız geniş, beliniz inceyse Türk kızlarının istediği ölçülere sahipsiniz demektir. Size ne giyseniz Kim Kardashian havası katacaktır. Belinizin inceliğini gösterecek kabanlar tercih etmelisiniz. Şişme montlardan kaçınmalısınız. Basen bölgesine uzanan, kemer detaylı bir kaban sizi çok zarif gösterecektir.

Uzun Boylu ve Zayıf Olanlar

Hemen her şeyi rahatlıkla giyebildikleri için kaban seçiminde özgürlerdir. Manken fiziğinde olan bu bayanlar 1.75 ve üzeri boya sahiplerdir. İnce ve uzun boya sahipseniz, tüy detaylı diz altındaki kaşe kabanlar sizin için idealdir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir