Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Yılı İlkbahar/Yaz Moda Trendleri 2019 Yılı İlkbahar/Yaz Moda Trendleri
Bahar ayına girdiğimiz bu günlerde kıyafetlerde de bahar esintileri esmeye başladı. 2017 yılı kış sezonu hitleri aslında baharın habercisi niteliğindeydi. Renkler ve işlemeli çiçek... 2019 Yılı İlkbahar/Yaz Moda Trendleri

Bahar ayına girdiğimiz bu günlerde kıyafetlerde de bahar esintileri esmeye başladı. 2017 yılı kış sezonu hitleri aslında baharın habercisi niteliğindeydi. Renkler ve işlemeli çiçek detayları kış sezonunda kendisini göstermeye başlamıştı. Havaların ısınması ile birlikte vitrinlerde çiçek açmaya başladı. 2017 ilkbahar/ yaz moda trendlerini inceleyeceğimiz yazımızda bu sezon en hit olan parçaları ele alacağız.

Pembeler ve Kırmızılar

Bu sezonun en hit renkleri kesinlikle pembeler ve kırmızılardan oluşuyor. İddialı kadınların tercihi kırmızıyı bu sezon pek çok kişinin üzerinde göreceğiz. Kırmızının tüm tonları ve pembeler moda camiasının koleksiyonlarında en çok kullandıkları renkler olarak göze çarpıyor. 2019 ilkbahar/ yaz sezonun da hiç kullanmadığınız kadar kırmızı ve pembe renkleri kullanmaya hazır olun.

Oversize Cazibesi

2019 sonbahar/ kış sezonundan alışık olduğumuz Oversize bedenler ilkbahar ve yaz sezonunda da kendilerine yer bulmuş durumdalar. Özellikle ilkbahar sezonunda dikkat çeken parçalar arasında Oversize baharlık ceketler göze çarpan parçalar arasında. Ceketlerin yanı sıra Oversize tişörtler de günlük kombinlerin kurtarıcı parçaları niteliğinde olacaklar.

İşleme ve Nakış

2019 sonbahar/ kış sezonundan yerini hazırlayan bir başka hit ise işleme ve nakış detaylarından oluşan parçalar. Neredeyse her parçada rastladığımız İşleme detayları 2017 ilkbahar/ yaz sezonunda başta elbiseler olmak üzere Jean ve bluzlar da sık sık karşımıza çıkacak.

Pul, Payet, Işıltı

Bu sezon gece kıyafetlerinizi parıltılar alamayacaksınız. Pul, payet ve ışıltı gece kıyafetlerini daha da ön plana çıkaracak. Özellikle simler ve payetlerin buluştuğu gece kıyafetleri ile ışıltının cazibesini üzerinizde hissedeceksiniz.

Beyazın Saflığı

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da beyaz, yaz ve bahar akşamlarının vazgeçilmez rengi olarak karşımıza çıkıyor. Beyazın saflığını ve asaletini uçuş uçuş tül elbiseler ile yakalayarak sezonun hitlerini üzerinizde toplayabilirsiniz.

Asimetrik Parçalar

Asimetrik parçalar bu sezonun en hit parçaları arasında yer alıyor. Özellikle omuz detayında asimetri barındıran gece kıyafetlerine ve elbiselere bahar ve yaz akşamlarında fazlaca rastlayacağız. Omuz dekoltesi severler 2019 ilkbahar/ yaz koleksiyonlarında tam da aradıkları parçaları bulabilecekler.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir