Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Yazında Kesinlikle Takip Etmeniz Gereken 5 Ayakkabı Trendi 2019 Yazında Kesinlikle Takip Etmeniz Gereken 5 Ayakkabı Trendi
Ayakkabı modelleri 2019 yazında büyük bir geçmişe dönüş yaşadı ve eski pek çok ayakkabı trendini yeniden moda yaptı. Bu yıl markalar, vintage ve rahat... 2019 Yazında Kesinlikle Takip Etmeniz Gereken 5 Ayakkabı Trendi

Ayakkabı modelleri 2019 yazında büyük bir geçmişe dönüş yaşadı ve eski pek çok ayakkabı trendini yeniden moda yaptı. Bu yıl markalar, vintage ve rahat topuklularıyla yazlık ayakkabı modası dünyasında rüzgar estirmeye başladı. 1960 ve 1970’lerin kalın topukları, retro modellerin bilekten bağlamaları, 2019 kadın ayakkabı modellerinden birkaçı. Bu yıl yazlık ayakkabı modası anneannelerinizin sandıklarını kurcalamak için size birçok sebep veriyor.

1- Mule Terlikler

Sivri burunlusundan açık burunlusuna, derisinden satenine mule terlikler bu senenin tartışılmaz en moda ürünleri. Kombinlemesi ise tamamen size kalmış. İsterseniz bir jean ve tişörtle isterseniz abiye bir elbiseyle… Hayatınızın her aşamasına uydurabileceğiniz bu ayakkabıları siz de kesinlikle denemelisiniz.

mule terlik modeli son yılların gözde terlik modellerinden

2- Asimetrik Ayakkablar

2019 bayan ayakkabı modası söz konusu olunca, asimetrik ayakkabılar bu sezon karşımıza babet formu, terlik veya kısa topuklu ayakkabılar olarak çıkıyor. Genellikle küt ya da sivri tabanlardan oluşan açık burunlu asimetrik ayakkabılar bu sezonun en çok tercih edilenlerinden.

3- Bilekten Bağlamalı Platform Topuklar

Ayakkabı modelleri yeni sezon ile vintage esintiler taşıyor. 1970’lerin en büyük trendlerinden bilekten bağlamalı platform topuklar bu sene sezona kesin bir dönüş yaptı. Senenin bir diğer trendi olan desenli ispanyol paça pantolonlarla kombinleyebileceğiniz bu ayakkabılar sizi kesinlikle geçmişe götürecek.

bilekten bağlamalı platform ayakkabı kadınlara hem rahatlık hem de şık bir görüntü sağlıyor.

4- Küçük Topulu Ayakkabılar

”Kitten heels” olarak bilinen küçük topuklu ayakkabılar artık sadece iş modasından çıkıp günlük hayatımıza, yazlık ayakkabı modasına girişini yaptı. Çok farklı renklere bürünse de klasik şeklinden ödün vermeyen bu ayakkabılar zarif görüntüleriyle sezonun favorilerinden olmaya aday.

kitten heels olarak da bilinen küçük topuklu ayakkabılar vintage rüzgarı estiriyor.

5- Büyük Sandaletler

Kalın tabanlı sandaletler geçen sezon gibi bu sezon da yerini koruyor. Yarattığı ince bilek illüzyonu sayesinde özellikle kalın bileklere sahip olan kadınlar, büyük sandaletleri alışveriş listesinde kesinlikle bulundurmalı.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir